Ягідки: Відомі українки, які в 45 виглядають ще краще, ніж в 20

Про таких жінок кажуть, що час не має над ними жодної влади і з віком вони стають тільки гарнішими. При чому не завжди – завдяки пластичним операціям і так званим "уколам краси". Хоча інколи і не без цього…

Ягідки: Відомі українки, які в 45 вигляд…

Журналісти Depo.ua зробили добірку світлин відомих українок, які у віці, близькому до 45 (трохи старше, або трохи молодше) виглядають навіть краще, ніж в часи юності. Да не образяться на нас політкині, бізнес-леді – ті, кого бути гарними не зобов'язує робота. Визнання того, що вони в чудовій формі, аж ніяк не применшує інших їхніх досягнень.

Ірина Білик

Ірині Білик цього року буде 50 (хто би міг повірити?). Вона заявила про себе на фестивалі "Червона Рута-89", популярність прийшла в дев'яності. Зараз Ірину, якщо порівнювати з фотографіями 20-річної давнини, майже не впізнати, але публіка досі любить її і ходить на її концерти.

Ірма Вітовська

45-річна Ірма Вітовська є однією з найпомітніших театральних актрис України і зіркою народного сіткому "Леся+Рома". Вона завжди була яскравою жінкою, а з віком виглядає ще краще, що підвереджують ці фото.

Лілія Гриневич

Екс-міністру освіти і науки України цього року виповниться 55, але виглядає вона як мінімум на 15 років молодшою. Кар'єру Лілія починала простою вчителькою, а в 2016-му стала міністром.

Олена Зеркаль

Колишній заступниці міністра закордонних справ з питань євроінтеграції і радниці голови правління Нафтогазу - 46 років. Працювати вона почала в 1992, з посади лаборантки Київського державного університету імені Шевченка, а в з 2014 працює заступником міністра. Пані Олена представляє інтереси України в Міжнародному суді ООН у Гаазі з низкою суперечок із Москвою. Наприклад, вона намагається залучити РФ до відповідальності за дискримінацію та порушення прав людини на окупованих українських територіях.

Іванна Климпуш-Цинцадзе

Голові Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу - 47 років. В 91-93 вона працювала логопедом, а з 94-го працювала в сфері міжнародних відносин. З 2014 року у Верховній Раді пані Іванна опікувалася питаннями виконання вимог Євросоюзу для надання Україні безвізу, що врешті і відбулося. 

Алла Мазур

Легендарній телеведучій Аллі Мазур цього року виповняється 55. Глядачі не мали можливості бачити її на початку карєри, бо працювала Алла спочатку на Українському радіо, а от в 1997-му перейшла на 1+1 і відтоді є беззмінною ведучою спочатку інформаційних випусків ТСН, а потім і ї програми ТСН. Тиждень.

Наталя Могілевська

Наталі цього року виповниться 45 роки. Кар'єру співачки вона розпочала в дев'яності, на "Червоній руті" в Сімферополі отримала диплом, а за місяць здобула перше місце на "Слов'янському базарі".

Влітку 1997 року Наталія презентувала свій перший альбом "Ла-ла-ла", який розійшовся мільйоном копій. Кілька разів вона набирала вагу, потім скидала зайві, на її думку, кілограми, і навіть написала книжку про це.

Монро

Монро 42, а виглядає вона ще молодшою і тендітнішою, ніж десять років тому. Причина такого омолодження – правильне харчування, спорт, помірність в усьому і невпинна робота над собою.

Олена Пінчук

Голові наглядової ради StarLightMedia, донці екс-президента і дружині бізнесмена Олені Пінчук цього року виповниться 50 років. Олена бере участь в сімейному бізнесі і займається благодійністю. Олена Пінчук — обличчя і засновник фонду АнтиСНІД, першої й єдиної благодійної організації з боротьби з епідемією СНІДу в Україні, яка існує за рахунок приватних коштів.

Судячи з її нинішньої фото, пані Олена ще й викрила секрет вічної молодості, адже виглядає вона дуже молодо.

Марина Порошенко

Дружині Петра Порошенка - 58 років. Вона працювала лікарем у кардіологічному відділенні, написала дисертацію, закінчила з відзнакою Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв за спеціальністю "Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво" і здобула кваліфікацію "мистецтвознавець-експерт".  З 2018 —Марина Порошенко очолює Український культурний Фонд.

Катя Чілі

Каті Чілі в цьому році виповниться 41 рік. В кінці 90-х її називали революціонеркою українського шоу-бізнесу. Емоції Катя викликала дуже різноманітні, від жаху до захвату, але байдужим не залишався ніхто. Потім на довгі роки вона зникла з телеекранів і з'явилася в 2017 на "Голосі". Тоді стало очевидно, що Катя Чилі не тільки не зарила свій талант у землю, а стала ще красивішою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"