Я премію собі вручив: Олега Табакова нагородили премією Олега Табакова

На Росії відбулася церемонія вручення щорічної премії Олега Табакова
Depo.Життя
24 березня 2016 13:55
ФОТО: depo.ua

Святковий захід відбувся у Москві, повідомляє depo.ua з посиланням на РИА "Новости".

Серед лауреатів - актриса Наталя Тенякова, режисер і драматург Іван Вирипаєв, дружина режисера Марина Зудіна і сам Олег Табаков.

Табаков заснував свою премію в якості знака подяки за натхнення, подив і радість, отримані від робіт з різних областей культури і мистецтва. Цього року нагороду вручали в 21-й раз.

Головним сюрпризом церемонії стало нагородження самого Табакова. Опікунська рада благодійного фонду Олега Табакова присудила йому премію "За акторський дует і оволодіння технікою "великого плану" в мистецтві драматичного актора" у виставі "Ювілей ювеліра".

За роботу в цій постановці отримала приз і актриса Наталія Тенякова. Нагороду за артистку прийняв її чоловік Сергій Юрський.

Лауреатами премії також стали режисер Костянтин Богомолов, меценат Ірина Прохорова, театрознавець Майя Туровська, актриса Марина Зудіна, актор Олексій Кравченко та інші.

Нагадаємо, у липні в Мережі з'явився аудіозапис, на якій відомий радянський і російський актор Табаков називає українців убогим народом.

Дана заява викликала широкий резонанс. У Росії навіть присвятили пісню Табакову.

Табаков спробував якось виправдатися, заявив, що його не так зрозуміли, що ЗМІ перекрутили його заяву. Проте пізніше зробив заяву, в якій назвав українську культуру російської.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя