"Я цього не робив": Батько Россошанського в "передсмертній" записці звинуватив у злочині депутатів

Підозрюваний у вбивстві юристки Ірини Ноздровської, 64-річний Юрій Россошанський, який є батьком Дмитра Россошанського, що два роки тому на смерть збив її сестру, стверджує, що  цей злочин могли замовити не названі депутати, про гроші яких вона начебто багато знала

Про це Россошанський-старший розповів у записці, текст якої оприлюднила його дружина Ольга, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Факти".

"Чоловіка дійсно затримали. Перед цим Юра написав щось на зразок передсмертної записки", – сказала вона.

За словам дружини, у записці була нібито схема кладовища, де його слід поховати і прощальна фраза: "Я не хочу ні сам мучитися, ні мучити своїх близьких".

Ольга Россошанська розповідає, що подумала, нібито її чоловік хоче покінчити життя самогубством.

Далі – дослівний текст записці в оригіналі - російською мовою:

"Беззаконие и бездействие властей в нашей стране довело меня до крайности. Я так жить не хочу. Прошу родных простить меня. Жена, дочь, внуки, сын Дима, я вас любил всю жизнь и за вас готов отдать свою жизнь. Все равно повесят убийство этой гадкой подлой лживой юристки-активистки на меня. Главное, чтобы не трогали ни жену, ни друзей, ни наших родных. Пусть лучше винят меня. Хотя я этого не совершал. Преступление совершила сама Ноздровская, так как сильно много знала о депутатах, предвыборных деньгах депутатов еще с 2012 года. Вот они ее и заказали. Затравили меня, мою семью, сына, всех наших родных и знакомых по селу. Эта Ноздровская со своими батьками, коррумпированными судьями апелляционного и Обуховского суда, журналистами… Все СМИ, газеты, ТВ клеветали на моего сына. А он этого не хотел. Был трезв. Ложь и клевета меня достали. Я всю жизнь был честным семьянином, тружеником. И все, что исходило от Ноздровской и ее окружения, все эта фальш, меня достала".

Нагадаємо, що 8 січня поліція офіційно оголосила підозру у вбивстві Ноздровської Юрію Россошанському. Однак адвокати і родичі Ноздровської мають сумніви у тому, що саме він - реальний виконавець злочину.

Довідка. Тіло юристки Ірини Ноздровської знайшли 1 січня у Вишгородському районі Київської області. Загиблій неодноразово погрожували родичі племінника голови суду Вишгородського району Дмитра Россошанського, який у 2015 році на смерть збив на авто її сестру, адже саме Ірина Ноздровська добилася ув'язнення винуватця ДТП.

Вже 1 січня поліція допитала колишнього нареченого вбитої Віталія Сергєєва та ще близько 50 свідків та замовила кілька експертиз, які згодом виявили, що Ноздровська померла від ножових поранень в шию.

Злочин збурив громадськість, яка не довіряє правоохоронцям через родинні зв'язки сім'ї Россошанських. Важливо, що Юрій Россошанський на під час суду у справі свого сина буквально за день до вбивства погрожував Ноздоровській.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #вбивство