Walmart і Microsoft починають дружити проти Amazon

У вівторок роздрібний гігант Walmart оголосив про початок стратегічної співпраці з Microsoft для боротьби із конкурентами, зокрема Amazon

Угода на п'ять років включає повне використання хмарних технологій і штучного інтелекту Microsoft, в тому числі Microsoft Azure і Microsoft 365, які покликані зробити шопінг швидшим і простішим для покупців, повідомляє Depo.ua з посиланням на CNN.

Як повідомили у Walmart, згідно з однією із частин угоди, інженери Walmart і Microsoft об'єднаються для того, щоб перевести значну частину даних із walmart.com і samsclub.com на Azure.

В той же час Walmart подвоїть свою активність на ринку електронної торгівлі, щоб легше конкурувати з Amazon. Microsoft допоможе ліквідувати каси і черги в магазинах.

Технології Microsoft допоможуть Walmart йти в ногу з часом та Amazon Go, високоавтоматизованим магазином електронної комерції.

Розробник програмного забезпечення Windows продемонстрував технології торговим представникам з усього світу і провів переговори про подальшу роботу із Walmart.

Завдяки партнерству Walmart планує захистити себе від амбіцій Amazon щодо роздрібної торгівлі, а також збільшити свою популярність онлайн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна