Втомилися, як від війни: ТОП-10 коронавірусних парадоксів України

Українці з однаковим ентузіазмом опираються і епідемії коронавірусу і карантину, введеному, щоб зупинити епідемію коронавірусу. І це проявляється не тільки у встромлених із масок носах з боку громадян, а й в дивних, часто – малозрозумілих заходах, до яких вдаються чи не всі надавачі послуг

Втомилися, як від війни: ТОП-10 коронаві…

Журналісти Depo.ua помітили низку дивних, парадоксальних коронавірусних правил, що діють в Україні.

В кафе (ресторан, їдальню) треба заходити в масці. Пройшовши до свого столика і сівши ви можете її зняти. Але виходячи треба вдягнути знов.  Це суттєво захистить ваше здоров’я і оточуючих, адже навколо вже сидячого відвідувача повітря не циркулює.

Кафе і бари працюють до 23.00, а не як раніше до 24.00. Мабуть саме в цю годину коронавірус активізується. Але якщо це стосується пафосних нічних клубів, він не активізується аж до ранку, до останнього клієнта.

Якщо ви без маски в метро, вас може скрутити поліція. Якщо ви без маски на засіданні Верховної ради – ви можете ухвалювати закони і вирішувати, як країна житиме далі.

В потяг пускають тільки після температурного скрінінгу. При цьому в потяги, що їдуть з курортних міст, часто впускають і з підвищеною температурою, бо "мабуть перегрілися". А в потяги до курортних міст можуть і не пустити, бо нема вам ще приводу бути таким гарячим. Нічого було бігти до перону, пити гарячу каву і не по погоді вдягатися.

В потязі майже нема можливості провітрити купе, швидко закінчуються мило і вода, нема санітайзерів, але провідники час від часу миють підлогу чимось дуже ароматним.

Перепустка до спортзалу відомої спортивної мережі надається тільки якщо ви вдягнете маску. В самому спортзалі маску носити не обов’язково. Але коли ви здаєте перепустку, її знову треба буде одягнути. Бо спортзал – це здорове довкілля, всі віруси зазвичай тусуються на респшені.

Пасажири маршруток зсувають маски на підборіддя, запевняючи, що не вірять в цей ваш дурний коронавірус. Але варто трохи покашляти, і всі вони знов в масках, на значній дистанції і стараються поменше дихати.

В супермаркет з декоративним собакою не можна. Так, і раніше було не можна, правила є правила. Але пропускати перестали здебільшого в березні. Бо епідемія коронавірусу.

Та ж сама ситуація в метро. При цьому собака, запханий в клітку-переноску, вважається таким, що погіршує епідеміологічний стан значно менше.

Громадяни заявляють, що не вірять в коронавірус і азартно ухиляються від дотримання заходів безпеки (не миють руки, не носять маски, не дотримуються дистанції), але якщо в них виявляють коронавірус, хочуть лікуватися за рахунок держави.

Читайте такожЧому люди носять маску, вистромивши носа (ФОТОЖАБИ)

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"