Українську армію озброїли "Фуріями"

Збройні Сили України отримали п'ять безпілотних авіаційних комплексів Фурія
Depo.Життя
9 лютого 2016 11:36
ФОТО: depo.ua

БПЛА дозволяє ефективно вести повітряну розвідку на відстані до 30 кілометрів. При його виробництві використовували матеріали з склотканини, вуглеводної тканини, а також карбон, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Міноборони.

"На безпілотник встановлений електричний силовий агрегат, що забезпечує високу надійність в польоті. Харчування апарату здійснюється за допомогою двох батарей, які в залежності від погодних умов дозволяють йому перебувати в повітрі до двох годин", - розповіли у відомстві.
ВСУ отримали безпілотники "Фурія" - фото 1

Його крейсерська швидкість - 65 км / год, максимальна - до 130 км / год. Дальність польоту - близько 50 кілометрів від моменту вильоту до повернення. Планер оснащений денною і нічною оптичною системою спостережень.

"Назву безпілотнику дали військовослужбовці, які використовували його в районі проведення антитерористичної операції", - відзначили в Міноборони.

У перспективі компанія-розробник Атлон Авіа планує дообладнати "Фурію" системою автоматичного зльоту і автоматичною системою цілевказівки.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя