Все про щастя: ТОП-5 книг, які варто прочитати кожному

Іноді нам усім потрібна підказка, як стати щасливішим. То чому б не пошукати її у книгах

Все про щастя: ТОП-5 книг, які варто про…
Unsplash\@nate_dumlao

Depo.ua пропонує вам, після важкого робочого дня, вдома заварити собі чаю, загорнутися у плед та поринути у читання.

1. Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем

Автор цього бестселера New York Times американський підприємець, письменник і блогер Марк Менсон пропонує дійсно нестандартний спосіб стати щасливим - прийняти весь свій негативний досвід і звільнитися від міражу щастя. Менсон на своємо досвіді зрозумів, що усе, що люди зазвичай вважають щастям є лише нереалістичним ідеалом. Люди женуться за успіхом, досконалою зовнішністю, надсучасними гаджетами, але це лише примара. На справжнє щастя більшість людей не звертають уваги і взагалі оминають його.  Менсон розповідає про способи, як забити на неважливе, на примарне і перейматися лише тим, що варто уваги.

2. Спотикаючись об щастя. Позитивна психологія

Ще один бестселер New York Times, його автор Деніел Ґілберт — американський соціальний психолог і письменник., професор психології Гарвардського університету. Ґілберт пише про те, як жити в теперішньому часі і бути щасливим тут і зараз. Він зауважує, що проблема у тому, що люди чекають на якусь подію: покупку квартири, машини, подорожі, про ідеальні стосунки і вважають, що саме після цього будуть щасливими. Але коли отримують бажане, щастя так і не відчувають. Ґілберт заснував науковий напрям "щастязнавство". Він закликає насолоджуватися життям не завтра, а сьогодні, і розповідає, як саме цього досягнути

3. Лаґом. Шведські секрети щасливого життя

Автор цієї чудової книги - журналістка та фотограф Лола Екрестрьом, вона американка, але живе у Швеції разом з чоловіком з 2006 року. Лола так перейнялася швецьким способом життя, філософією, поглядами та відношенням до навколишнього світу і до себе, що написала про це книгу. Лаґом у перекладі означає "помірний" - у цьому слові вся сутність, шведи вважають, що жити потрібно, дотримуючись помірності в усьому. Щоб було не багато, не мало, а саме достатньо. Це баланс в усьому, починаючи від їжі та напоїв, закінчуючи інтер'єром та стилем одягу. Основна ідея шведської філософії полягає в збереженні рівноваги між роботою і відпочинком, користю і задоволенням. Саме рівновага, переконані шведи, дає відчути щастя.

4. Доброта. Маленька книга великих відкриттів

Автор книги Джеймі Терстон написала її після того, як зрозуміла, що її проект на Facebook 52 Lives довів, як багато на світі добрих людей.  Вона використала історії тих, кому допомогла благодійність для описання простих дій, які кожен можете зробити для поширення доброти. Цих дій усього 52, і завдяки надихаючим цитатам та особистим історіям ця книга дасть вам всю мотивацію, яка потрібна, щоб почати поширювати навколо себе трохи добра.

5. Книга радості: вічне щастя в мінливому світі

Далай-лама XIV і архієпіскоп Десмонд Туту -  автори книги, яка стала бестселером New York Times. Книга вчить, як досягнути духовної гармонії, як реагувати на негативні емоції та події. Автори переконують, що щастя не залежить від соціального статусу, матеріального добробуту, сім’ї чи кар’єри. Вони пропонують стати щасливішим незалежно ні від чого. У цій книзі є і практичні поради, і медитаційні вправи, а також надихаючі історії з життя, що спонукають зробити кожен свій день кращим.

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"