Час смерті можна визначити ще за життя

Генетична схильність людини до раннього або пізнього пробудженню впливає на його мозок і звички

Час смерті можна визначити ще за життя…

Засновник освітнього стартапу AsapScience Мітчел Моффіт простежив взаємозв'язок між звичним для людини часом відходу до сну і часом його смерті, пише ДеПо з посиланням на Медікфорум. Ще в 2012 році вчені довели, що відразу після народження дитини її внутрішній годинник збитий, а налаштовує його потрібним чином генетика. Відповідає за циркадні ритми людини ген PER1, який ще в лоні матері задає найбільш продуктивні для неї години.

Моффіт пішов далі і довів, що PER1 визначає і час смерті людини. Причому встановив приблизні години, коли це має статися. На думку експерта, «жайворонки» найчастіше розлучаються з життям близько 11 години ранку, а «сови» - до 6 вечора.


«Жайворонки» з ранку активні і позитивні, а також менш схильні до депресії і залежності від алкоголю, нікотину та їжі. «Сови» навпроти - малопродуктивні через свою звички довго поспати (втрачаючи першу половину дня) і сильніше реагують на неприємності. Але в силу своєї особливої структури мозку через біологічні години, вони більш авантюрні і бувають успішнішими «жайворонків» у фінансовому плані, так як демонструють високий рівень навченості та креативності.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme