Вперше в Україні презентують книги про успішні реформи

У Києві відбудеться презентація книжок про успішні економічні реформи
Depo.Життя
18 квітня 2016 17:57
ФОТО: depo.ua

24 квітня о 12.45 у київському «Мистецькому арсеналі» в рамках Шостого міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» за сприяння Асоціації платників податків України відбудеться презентація двох книжок: першого Прем'єр-міністра Республіки Сінгапур, творця сінгапурського «економічного дива» Лі Куан Ю «Із третього світу в перший. Історія Сингапуру: 1965-2000», та дипломата Тимура Аласанії «На роздоріжжі».

Книга Тимура Аласанії «На роздоріжжі» вперше буде представлена українською мовою. «Із третього світу в перший. Історія Сингапуру:1965-2000» Лі Куан Ю українською мовою буде представлене останнє її перевидання. Над виданнями працювали перекладачі та редактори «Видавничої групи КМ-Букс». Книжки видаються стартовим тиражем 2 000 одиниць кожна. Особлива увага у виданнях приділяється успішним, нестандартним, інноваційним та сміливим рішенням соціально-політичного, економічного та правового характеру, за допомогою яких Сінгапур та Грузія на сьогоднішній день є зразком наслідування.

Книжки стануть справжньою підмогою для українських реформаторів - довідником і дорожньою картою, за якою можна буде звіряти пройдені шляхи і прокладати нові, виправляти помилки або ж взагалі їх уникати.

У презентації візьмуть участь:
Тимур Аласанія – дипломат, автор книги «На роздоріжжі»;
Грігол Катамадзе – Президент Асоціації платників податків України;
Павло Султанський - Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Сінгапур (30.07.2010 — 24.11.2015)
Ярослав Маринович - Директор Видавничої групи КМ-Букс.
Модератор презентації – ведуча радіостанції «Європа Плюс» Юлія Бурковська.
На презентацію запрошені відомі українські громадські та державні діячі, бізнесмени, а також бійці зони АТО.

Місце: Мистецький арсенал, вул. Лаврська 10-12.

Вперше в Україні презентують книги про успішні реформи - фото 1

Довідка:

• Реформи – найкоротший шлях до перемоги. У цьому був переконаний Лі Куан Ю. Створюючи книгу «Із третього світу в перший. Історія Сингапуру: 1965-2000» він хотів, щоб молодь знала, як важко було вижити маленькій країні з територією в 640 кв. км., позбавленої будь-яких природних ресурсів, оточеній великими, щойно отримавшими незалежність державами, які проводили націоналістичну політику. Натомість політичний діяч залишив у спадок не лише мемуари у своїй авторській книзі, а й успішну Республіку Сінгапур, яка менш ніж за 40 років національного суверенітету перетворилася в один з найбільш індустріальних центрів в Південно-Східній Азії. На сьогоднішній день Сінгапур займає важливе місце не тільки в регіональній політиці і економіці, а й у системі світогосподарських зв'язків і міжнародної політики.

• Книжка «На роздоріжжі» відомого грузинського дипломата Тимура Аласанія – це збірка ретельно підібраних та опрацьованих результатів досліджень і власних спостережень, висновків та інтуїтивних умовиводів стосовно реформування, розбудови і розвитку держави нового формату на прикладі Грузії. Автор не створює нових парадигм, його мета - нагадати читачеві, можливо, позабуті думки відомих філософів і політиків щодо шляхів і методів державотворення та ролі індивідуума у цьому процесі, розглянути існуючі соціальні, політичні, економічні, морально-етичні, релігійні догми з нестандартної точки зору та всебічно проаналізувати їх на предмет застосування.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя