Воля заперечив втечу з Росії

Відомий російський гуморист Павло Воля розповів, чому втечу з Росії є неможливою
Depo.Життя
26 жовтня 2016 11:38
ФОТО: depo.ua
Воля заперечив втечу з Росії
Воля заперечив втечу з Росії

У своєму фотоблозі гуморист заперечив інформацію про еміграцію до Іспанії, яку розповсюдили росЗМІ, передає Depo.ua.

У притаманній собі манері Воля із гумором написав про ситуацію, яка склалася навколо його "переїзду".

"Хтось пошкодував, хтось привітав навіть. Інтернет потужно обговорив це. Люди розділилися на дві групи: більшість хотіла б теж кудись звалити, причому неважливо куди. Менша частина включила Сталіна. Слава Богу, менша. Ви знаєте цих ура-патріотів, які російською без помилок не можуть написати короткий коментар. Правда, як і завжди, це люди з закритими профілями і фотографіями кошенят на аватарці. Не хочуть показувати своїх облич. Соромляться себе вони. Такі таємничі "ніхто" з громадянською позицією. Сміх, та й годі", - зазначив шоумен.

Він наголосив на тому, що у нього та його дружини Ляйсан Утяшевої є лише один російський паспорт.

"Ми нікуди не поїхали !!! Не дочекаєтесь. Та куди ж поїдеш від таких веселощів і народної уваги? Ще раз: ніякої еміграції, ніякого ПМП. Ну і для довідки: з російським паспортом можна виїхати з Росії тільки на час візи. Як написав один мудрець з інстакомментарів: "Нікому вони там не потрібні!" Правильно, мій хороший. Нікому. Нам, дорогі мої співгромадяни, раді в інших країнах в межах віз і наших паспортів. Російських. А інших паспортів з моєї ненаглядною ми не маємо, та й щось поки не збираємося, тому поспішаємо засмутити тих, хто за нас радів і засмутити тих, хто обурювався. Були й ті, хто просто написав: "Це їхнє життя, вирішувати їм." Спасибі, адекватиші", - написав Воля.

Наприкінці посту гуморист знову вирішив пожартувати.

"А, взагалі, теж мені сенсація. Начебто, наша сім'я складається з генералів, чиновників і нащадків імператора. І ось ми кинули Вітчизну в найважчий момент. Та ще й гроші бюджетні прихопили. І золотий запас. І Бурштинову кімнату.
Ви знаєте хто ми, і приховувати нам нічого", - зазначив Воля.

Воля заперечив втечу з Росії - фото 1

Нагадаємо, раніша росЗМІ повідомили, що Воля із дружиною та дітьми втік до ЄС.

ськ

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя