Волонтери розшукують хлопця, якого мачуха примусила віддати собаку до притулку

Волонтери розшукують хлопця, якого батьки примусили віддати собаку до притулку, щоб розповісти, як склалася його доля
Depo.Життя
20 січня 2016 16:09
ФОТО: depo.ua
Волонтери розшукують хлопця, якого мачуха примусила віддати собаку до притулку
Волонтери розшукують хлопця, якого мачуха примусила віддати собаку до притулку

Про це написала на своїй сторінці у "Фейсбуці" волонтер , зоозахисник Лілія Ємел'яненко

" Я шукаю хлопчиКА (тепер молодого хлопця), який зовсім дитиною здав бультер'єра на Бондарської (КИЇВ) в муніципальний притулок за наполяганням мачухи. На наших очах 10-12-річний хлопчисько привів свого 13-річного бультер'єра на Бондарский (приймальний пункт тоді ще дуже жорсткого табору Бородянки). Я дуже добре пам'ятаю як ридало це дитя, віддаючи свого друга, як він розповідав цим тупим чинушам (які, до речі, взагалі жодного права не мали приймати собаку від дитини), що мачуха його вагітна і що батько сказав позбутися собаки. Як він висів на колесах авто, коли найдобрішого старого пса тицяли його в кузов", - пише Лілія.

Вона каже, що шукала хлопця, але дані власників були "під грифом великого секрету".

"Ми викупили тоді цю собаку. Якщо не помиляюся, його звали Челсі (миє, і плутаю вже). Це був темно-білий пес, "плащовий", може, була тигрина на темному. Її забрала пречудова Наташа з Кривого Рогу, з команди допомоги бультер'єрам. Він дожив своє життя в хороших умовах у дбайливих людей", - розповідає вона.

Зараз волонтерка шукає того хлопця, щоб розповісти, як склалася доля собаки

"Я все шукаю цього хлопчика і дуже хочу йому сказати - дружочок, твого пса не згноїли, не приспали і не спалили живцем у крематорії, як тоді робили з багатьма. Живи спокійно і не ображайся ні на кого! Не знаю, чи став ти жорстким, сподіваюся, ні. Ми у тебе були, просто ти про це не знав і нам не дозволили передати тобі цю інформацію. Якщо ти впізнаєш себе, будь ласка, відгукнися! Мені важливо знати, що ти отримав цей меседж", - пише Лілія.

Вона просить всіх, кто прочитав її допис на "Фейсбуці" перепостити цю сторінку, щоб хлопець знайшовся і вийшов на зв'язок.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя