Волочкова у Криму зі скандалом забрала доньку з "Артеку" через жахливий сервіс

Десятирічну доньку російської балерини Анастасії Волочкової Аріадну довелося забрати з міжнародного дитячого центру "Артек" через тиждень після заїзду
Depo.Життя
15 липня 2016 14:55
ФОТО: depo.ua
Волочкова у Криму зі скандалом забрала доньку з "Артеку" через жахливий сервіс
Волочкова у Криму зі скандалом забрала доньку з "Артеку" через жахливий сервіс

Лише сім днів в "Артеку", який знаходиться в окупованому Криму, вистачило для того, щоб донька балерини почала ридати, повідомляє depo.ua з посиланням на "Примечания".

Волочкова зізналася, що вирішила відправити доньку в дитячий табір, щоб вона провела час із однолітками. У дівчинки завжди було багато нянь, репетиторів, тому поїздка в табір для спілкування з дітьми була дуже бажаною, тим паче, що донька закінчила п'ятий клас на "відмінно".

"У мене дочка -- відмінниця, я захотіла її порадувати веселим відпочинком у хорошому таборі. До речі, для всіх злостивців скажу, що нам відмовили в безкоштовній путівці. І ми все оплатили, як годиться! Віддали близько 65 000 рублів (25 тис. грн, - ред.)", - додала Волочкова.

За її словами, дочка від часу приїзду в Крим стала скаржитися на умови. Одним з неприємних моментів стала довга поїздка в автобусі у жарку погоду.

"І коли Аріша після прильоту подзвонила і сказала, що вона їде в автобусі вже дві години і їй хочеться пити, а води немає, я захвилювалася. Якраз в ті дні було дуже жарко. Потім вранці мені знову зателефонувала дочка, мовляв, усі діти самі по собі і ними ніхто не займається. Вона плакала", - зазначила балерина.

Зв'язавшись із вожатою, Волочкова спробувала з'ясувати, чому склалася така ситуація. Дівчина пояснила, що дітьми займатимуться, коли пройдуть дні заїзду - через кілька днів. Балерина зазначила, що Аріадна і її подруги скаржилися на умови в "Артеку" впродовж тижня.

"Коли мені дитина протягом тижня дзвонила і плакала, і я чула плач її подружок, якими ніхто не займався, я почала бити на сполох. Все закінчилося тим, що через тиждень моя дочка звідти поїхала. Її забрала моя мама", - додала Волочкова.

За словами балерини, вона не збиралася робити цю ситуацію публічною. Однак "олії у вогонь" додало прохання керівництва табору замість концерту Волочкової провести майстер-клас для 50 учнів однієї зі столичних балерин.

"Любі мої, цих підводних каменів Большого театру я напилася в житті стільки, що, вибачте, будь ласка, не треба пил пускати в очі людям. Якщо ви хочете творчу зустріч тільки з цими дітками, зателефонуйте цій балерині, нехай вона і приїде до вас в "Артек". А мені така показуха не потрібна, - відповіла Волочкова, - Забудьте моє ім'я. Я смілива людина, чесна і відкрита", - заявила вона.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя