У Львові москвич покусав українця з криком «Слава Путіну!»

У центрі Львова туристи з Москви напали на молодика, один із нападників відкусив українцеві частину вуха
Depo.Життя
16 вересня 2014 13:21
ФОТО: depo.ua
У Львові москвич покусав українця з криком «Слава Путіну!»
У Львові москвич покусав українця з криком «Слава Путіну!»

На Західній Україні мандрівників з Росії запідозрили у нападі на жителя Львова. Приводом для цього стала футболка з патріотичним гаслом і вигук, що вихваляє президента РФ Володимира Путіна. У ході бійки один із туристів, що прибули з Москви, відкусив українцеві частину вуха.

Про інцидент з російськими туристами повідомляє ДеПо з посиланням на сторінку в соцмережі Facebook постраждалого Богдана Оліярчука.

За словами Богдана, у минулу суботу він їздив на творчий вечір до Дрогобича, у якому брала участь поетеса Анастасія Дмитрук. А ввечері любитель поезії разом із поетесою і приятелями відправився гуляти по центру Львова.

На Театральній вулиці Оліярчук побачив автомобіль Audi A6 з московським номером: «р147мн77». Поруч стояв лисий чоловік, якому на вигляд було близько 35 років. Побачивши футболку Богдана з гербом України і написом «Це моя і твоя війна», москвич крикнув: «Слава Путіну!»

За словами Богдана, він зробив чоловікові зауваження, а у відповідь почув від росіянина потік образ: «ти - гнида бандерівська», «західне чмо» і т.д. З іномарки вискочили супутники туриста - чоловік і жінка віком до 35 років. Причому другий росіянин був зростом під два метри.

Туристи, що славлять Путіна, були впевнені в тому, що сила і кількісна перевага будуть на їхньому боці. «Ти думаєш, тобі хтось допоможе?», - звернулися вони до Богдана.

Потім почалася бійка. Богдану вдалося повалити на землю лисого супротивника, але жінка стала бити його по голові чимось важким. А повалений росіянин вибрав момент і вчепився українцеві у вухо.

Деякий час чоловіки боролися на землі, а росіянка била Богдана по нирках. Потім учасників бійки розборонили очевидці.

Судячи з розміщених у Мережі фотографій, Богдан отримав травми з крововиливом з вушної раковини і пальця на нозі. Сам постраждалий стверджує, що у нього відкушений фрагмент вуха.

Українець додав, що свідками бійки на Театральній вулиці стали близько 40 осіб. Однак на допомогу Богдану прийшли тільки його друзі.

Бійку бачили таксисти, яких Оліярчук просив заблокувати іномарку своїх кривдників, але вони залишилися байдужими.

«Ось це «безпечне місто», ось це «моральна столиця України», де в центрі кричать «Слава Путіну», а всім нас*ати!», - скаржиться Богдан Оліярчук.