ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Власники Tickets.ua, Bodo.ua, Skyeng.ru поділяться своїми знаннями на Лабораторії Онлайн Бізнесу 2018 (ПРЕС-РЕЛІЗ)

У травні відбудеться IV щорічний саміт для інтернет-підприємців – Лабораторія Онлайн Бізнесу

Depo.Життя
20 лютого 2018 11:00
ФОТО: depo.ua

За 3 попередні роки подію відвідало понад 6 000 учасників із 19 країн світу. 87% з них – підприємці, 7% – топ-менеджери та керівники різноманітних відділів. На цьому заході покращують свої навички представники "ПриватБанку", "Нового каналу", Comfy, SpeakUp та інших відомих компаній.

Передпродаж квитків почався в кінці грудня, і сьогодні вже зайнято більше 60% залу. Цього року очікується рекордна кількість людей, але, за словами організаторів, вони самі не могли спрогнозувати такого сплеску популярності заходу.

Лабораторія Онлайн Бізнесу – це не просто черговий бізнес-івент, а місце, де підприємці за 72 години кардинально змінюють своє мислення і погляди на власний бізнес. Про це говорять і самі учасники:

Всього кілька днів тому стали відомі імена деяких спікерів, участь яких вже підтвердилася. Серед них:

  • Віталій Дрозд, засновник і керівник Bodo.ua;
  • Катерина Микула, керуючий директор Lamoda.ua;
  • Сергій Кравець, засновник найбільшого в Україні онлайн-сервісу з продажу авіаквитків Tickets.ua.

За традицією на сцену вийдуть засновники і топ-менеджери самої компанії-організатора GeniusMarketing – Олесь Тимофєєв, Олександр Рябікін, Антон Бовт, Едуард Кузьмін.

Ажіотаж викликала новина про те, що своїми секретами ведення і просування бізнесу поділиться людина, що входить до ТОП-100 підприємців за версією "Forbes Україна". Ім'я експерта поки тримається в секреті.

"Ми оголосили тільки 70% всіх спікерів, – говорить ідейний натхненник #ЛОБ18 і засновник GeniusMarketing Олесь Тимофєєв, – з іншими ведемо заключні переговори. Їх імена точно змусять вас бути в перших рядах".

Офіційний продаж квитків розпочався 19 лютого, але відкладати придбання не варто: триватиме він лише до 21-го. Можливе подорожчання, тому встигніть потрапити на захід на кращих умовах:

Забронювати місце на #ЛОБ18

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя