Власники бездротових навушників Apple AirPods мають проблеми з головою

Люди, які купили собі гарнітуру AirPods, скаржаться на нудоту і головний біль, іноді навушники здають назад в магазин

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на iDrop News.

Багато власників AirPods повідомили, що після використання гарнітури у них почастішали головні болі.


Перші скарги на профільних форумах (в тому числі на офіційному ресурсі Apple) були помічені ще в кінці минулого року. Один користувач розповів, що після прослуховування музики він відчув сильний тиск в районі вух і скронь. Цікаво, що після використання гарнітур інших брендів таких проблем не помічалося.

Інший власник AirPods також повідомив про аналогічні болі. Тиск в області скроневих часток головного мозку було настільки сильним, що йому довелося здати гарнітуру назад в магазин. Частина користувачів звинуватила в цьому технологію Bluetooth, яка використовується в навушниках.

На прохання iDrop News зі скаргами ознайомився професор медицини Джоел Московіц. Він підтвердив, що подібні навушники можуть викликати запаморочення і нудоту: "По суті, ви встановили поруч з мозком мікрохвильовий світловипромінюючий пристрій". На закінчення професор Московіц зауважив, що бездротові технології поки ще не повністю вивчені і складно уявити, як вони впливають на мозок в довгостроковій перспективі.

Нагадаємо, у грудні минулого року на проблему з iPhone звернув увагу користувач Reddit під ніком TeckFire на початку грудня. За його словами, коли знос акумулятора iPhone 6s склав 20 відсотків, це дуже відбилося на швидкості роботи пристрою. Він припустив, що система штучно занижує максимальну тактову частоту процесора.

Після цього шестеро американців подали до суду на Apple після того, як компанія заявила, що знижувала продуктивність старих iPhone без згоди користувачів.

Згодом Apple вибачилася за уповільнення старих iPhone.

Як відомо, так зване заплановане старіння - комерційна практика, при якій виробники створюють свою продукцію таким чином, щоб зменшити термін її роботи, і відповідно, споживачі змушені її замінювати.

У 2015 році у Франції ухвалили закон, який визнає цю практику незаконною.

Американські чиновники пропонують заборонити продаж електронних пристроїв, в яких користувачі не можуть замінити батареї самостійно.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme