Судді, який хотів застрелити ДАІвця, на місяць продовжили термін відсторонення

Вища кваліфікаційна комісія суддів України на підставі клопотання Генпрокурора прийняла рішення ще на місяць продовжити строк відсторонення від посад суддів Владислава Оберемка та Сергія Вознюка
Depo.Життя
22 квітня 2016 21:22
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в прес-службі ВККСУ, передає depo.ua.

Крім того, комісія вирішила повернути клопотання генпрокурора щодо: Волкової Світлани Яківни (судді Печерського районного суду міста Києва) і Горбатенко Олени Михайлівни (судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області).

Розгляд клопотання про відсторонення Лисенка Владислава Вікторовича з посади судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Комісією відкладено.

Клопотання судді Глухівського міськрайонного суду Сумської області Гетьманенко Алли Іванівни про скасування рішення Комісії від 01 вересня 2011 року № 2702/вп-11 про відсторонення від посади судді залишено без розгляду.

Нагадаємо, що в ніч з 27 на 28 лютого 2015 р. Оберемко, перебуваючи за кермом автомобіля, спочатку не зупинився на вимогу співробітника ДАІ, а в подальшому погрожував застрелити співробітника ДАІ. Оберемка відсторонили від посади судді.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя