Визначено найпопулярніші для розлучень місяці

Соціологи з Вашингтонського університету визначили найпопулярніші у американських сімей місяці для розлучень
Depo.Життя
21 серпня 2016 10:21
ФОТО: depo.ua

 Про це вчені повідомили на 111-х щорічних зборах Американської соціологічної асоціації, передає depo.ua.

Найчастішими місяцями для подачі заяв на розлучення виявилися березень і серпень. До такого висновку соціологи прийшли, вивчивши шлюборозлучні документи, оформлені в штаті Вашингтон за 2001-2015 роки, в тому числі в сільських районах, де розлучитися з чоловіком можна поштовим повідомленням.

Виявлену закономірність експерти пов'язують з циклічністю процесів у відносинах - зимового і літнього відпочинку і канікул, протягом яких члени родини перебувають в тісному контакті один з одним. Це призводить, на думку вчених, до прояву потенційних проблем, одним з варіантів вирішення яких подружжя бачить розлучення.
Додатковими факторами, що підштовхують подружжя до розставання саме в березні і серпні, є завершення і початок шкільного року, а також фінансове впорядкування після свят.

Вчені також проаналізували шлюборозлучну статистику в інших штатах США (Огайо, Міннесота, Флорида і Аризона) і прийшли до аналогічних висновків. Надалі соціологи планують вивчити вплив на розлучення рецесії, іпотеки та зайнятості членів сім'ї.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя