ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вийшов перший трейлер українського фільму "Бобот та Енергія Всесвіту"

В мережі Інтернет опубліковано перший офіційний трейлер українського фантастичного фільму "Бобот та Енергія Всесвіту", який вийде на екрани 30 серпня 2018 року

Depo.Життя
22 травня 2018 15:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Новое время.

За сюжетом фільму 12-річний хлопчик Вадик заводить дружбу з трансформаторною будкою, яка несподівано виявила ознаки життя. Наближається катастрофа - у будь-який час у всіх населених пунктах Землі з незрозумілих причин може зникнути електроенергія.

Рятувати людство від неминучого краху доводиться трансформаторній будці. Це дивне створіння не може безпосередньо спілкуватися з людськими істотами. Щоб налагодити контакт з оточенням, воно використовує зачарованого ворона та смартфони. Двоє приятелів вирушають назустріч серйозним випробуванням, щоб битися зі всемогутнім Злом і запобігти катастрофі.

"Створюючи Всесвіт Бобота, ми хотіли показати звичні для нас речі під іншим кутом. Наприклад, що трансформатор може бути захисником Землі, а машини для сміття - зовсім не машинами для сміття. Наш фільм - це новий Всесвіт, в який зможуть гратися наші діти", - каже режисер Максим Ксьонда.

Фільм "Бобот" цікавий тим, що цілковито, включно зі спецефектами, створюється в Україні. Такої кількості комп'ютерної графіки - понад 50% екранного часу - ще не бачила жодна українська стрічка за всю історію існування вітчизняного кінематографу.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя