ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Війни не буде. У законі Турчинова про окупований Донбас орієнтуватимуться на "Мінськ"

Законопроект "Про особливості державної політики щодо відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей" передбачає пріоритетність пошуку мирних шляхів вирішення ситуації на Донбасі

Depo.Життя
19 червня 2017 11:13
ФОТО: depo.ua

Як стало відомо Depo.ua від власного джерела в РНБО, на засіданні круглого столу щодо відповідного законопроекту, яке відбулося днями, обговорювалися його деталі.

У самому законопроекті, який має назву "Про особливості державної політики щодо відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей" прописано, що Україна орієнтуватиметься на відновлення територіальної цілісності, але пріоритетність на цьому напрямку буде надана саме політико-дипломатичним шляхам, а не військовим.

Також мова йде про пріоритетність у виконанні положень "Мінська-1" від вересня 2014-го року, а також "Мінська-2" від лютого 2015-го року.

Окрім цього, ставка робитиметься на розвиток оборонної військової потужності країни.

Зазначимо, що раніше голова РНБО Олександр Турчинов заявляв, що Україні необхідно завершувати АТО та переходити до нового формату вирішення ситуації на Донбасі.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя