UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Вивчи українську під час карантину: Відкрито реєстрацію на безкоштовний курс

В Україні відкрито реєстрацію на безкоштовний курс з вивчення української мови - елементарний рівень (А1, А2)

Курс розроблено проєктною командою "Є-мова" та волонтерською ініціативою "Безкоштовні курси української мови" (Громадська організація "Український світ") за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та партнерами, у межах першого національного конкурсу ІТ-проектів у сфері е-демократії EGAP Challenge, передає Depo.ua.

Реєстрація відкрита на Prometheus 

Курс складається з відеоуроків і конспектів до них, проміжних тестових вправ і загального тесту, матеріал яких відповідає елементарному рівню знань, умінь та навичок (А1, А2). Одним із складників є форум, де учасники курсу можуть спілкуватися українською.

Кожен урок передбачає опанування лексичного мінімуму з конкретної теми та однієї з граматичних тем, що може бути засвоєна на відповідному рівні.

До вашої уваги відеоуроки, творчі завдання (без оцінювання), додаткові ресурси для кращого занурення у певну тему та українськомовне середовище.

Після кожного відеоуроку є проміжний тест на кілька запитань для перевірки на розуміння матеріалу та закріплення знань, умінь та навичок.

Після проходження усіх уроків запропоновано підсумковий контрольний тест.

Курс розрахований на широке коло слухачів, які послуговуються на роботі чи вдома російською мовою, проте хочуть удосконалити рівень побутового українського мовлення. Такий онлайновий формат вивчення української мови зручний для українців Донецької та Луганської областей, АР Крим. Також навчання стане у нагоді для вступників до вишів України, які прагнуть покращити навички розмовної української мови.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"