Висоцька зізналася, що не хотіла виходити заміж за Кончаловського

Акторка та телеведуча Юлія Висоцька розсекретила подробиці їхнього шлюбу із Кончаловським
Depo.Життя
18 лютого 2016 12:15
ФОТО: depo.ua

Зірка заміжня за режисером вже 18 років, однак, виявилося, що вона спочатку сумнівалася у правильності такого кроку.

"Мені здавалося, що цьому чоловікові ніхто не потрібен поруч постійно. Я думала, що в його житті все переходить, і рано чи пізно одне змінюється іншим. У всякому разі, вся життєва історія Андрія Сергійовича була підтвердженням цьому. Притому що він - один з найбільш порядних людей, яких я знаю. Жодну зі своїх жінок він не залишив без підтримки, як фінансової, так і моральної. Але я навіть не розраховувала, що наші з Кончаловським відносини можуть зайти далеко ", - зазначила Висоцька.

Крім того, Юлія додала, що їхнє весілля було лише "формальністю", і вона навіть не пам'ятає точної дати розпису із режисером.

"Наше весілля - це просто формальність. Я навіть не пам'ятаю, коли ми розписалися, серйозно. Здається, в лютому. Я не хотіла заміж, не хотіла штампа в паспорті, і з його появою в моєму житті нічого не змінилося", - зауважила акторка в інтерв'ю виданню "7 Дней".

Також зірка розповіла, як встигає поєднувати сімейне життя, знімання у кіно та своє улюблене заняття – кулінарію. Зауважимо, до шлюбу із Кончаловським Висоцька перебувала у фіктивному шлюбі із Анатолієм Котом заради отримання білоруської прописки.

Читайте також: Висоцька прокоментувала радикальну зміну іміджу.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя