Висоцька зізналася, що не хотіла виходити заміж за Кончаловського

Акторка та телеведуча Юлія Висоцька розсекретила подробиці їхнього шлюбу із Кончаловським

Зірка заміжня за режисером вже 18 років, однак, виявилося, що вона спочатку сумнівалася у правильності такого кроку.

"Мені здавалося, що цьому чоловікові ніхто не потрібен поруч постійно. Я думала, що в його житті все переходить, і рано чи пізно одне змінюється іншим. У всякому разі, вся життєва історія Андрія Сергійовича була підтвердженням цьому. Притому що він - один з найбільш порядних людей, яких я знаю. Жодну зі своїх жінок він не залишив без підтримки, як фінансової, так і моральної. Але я навіть не розраховувала, що наші з Кончаловським відносини можуть зайти далеко ", - зазначила Висоцька.

Крім того, Юлія додала, що їхнє весілля було лише "формальністю", і вона навіть не пам'ятає точної дати розпису із режисером.

"Наше весілля - це просто формальність. Я навіть не пам'ятаю, коли ми розписалися, серйозно. Здається, в лютому. Я не хотіла заміж, не хотіла штампа в паспорті, і з його появою в моєму житті нічого не змінилося", - зауважила акторка в інтерв'ю виданню "7 Дней".

Також зірка розповіла, як встигає поєднувати сімейне життя, знімання у кіно та своє улюблене заняття – кулінарію. Зауважимо, до шлюбу із Кончаловським Висоцька перебувала у фіктивному шлюбі із Анатолієм Котом заради отримання білоруської прописки.

Читайте також: Висоцька прокоментувала радикальну зміну іміджу.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя