Віра Савченко закликає припинити атаки на російські консульства

Віра Савченко попросила активістів припинити атаки на консульства Росії в різних містах України, щоб не відволікати увагу від порятунку життя її сестри та інших політв'язнів
Depo.Життя
9 березня 2016 17:33
ФОТО: depo.ua

Про це Віра написала у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Не варто громити посольства РФ в Україні, бити вікна, машини, майно і т.д. Тому що рівно через добу наші консули в Росії отримають симетричну відповідь: б'ють їх (наше) майно, машини і т.д. А наш МЗС не так вже й багатий і погромами ви відволікаєте увагу від основної проблеми: життя Наді та інших політв'язнів. Всі ЗМІ Росії кажуть про розгром посольств Росії в Україні, але чому їх розгромили !? Уже нікому не цікаво", - написала Віра Савченко.

Друзі і вороги: ще раз повторюсь, не варто, громити посольство РФ в Україні, бити вікна, машини, майно і т.д. Тому, що р...

Опубліковано Vira Savchenko 9 березень 2016 р.

Нагадаємо, що 9 березня в Києві відбулася ще одна акція під російським консульством в підтримку Савченко: активісти закидали будівлю диппредставництва пляшками з йодом.

Крім того народний депутат України Володимир Парасюк під час мітингу на підтримку Савченко у Львові зірвав прапор Росії з консульства Росії і потоптався по ньому.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя