Випускники закордонних вишів збирають гроші для українських школярів

Учнів 9-11 класів безкоштовно відправляють на навчання до найкращих світових шкіл та коледжів за повної фінансової підтримки з боку цих навчальних закладів
Depo.Життя
18 жовтня 2016 15:26
ФОТО: depo.ua

Перевагу надають дітям з маленьких міст та сіл, які мають величезне прагнення до навчання та розвитку і докладають для досягнення своїх цілей максимум зусиль, передає Depo.ua з посиланням на "УП".

Допомогою з пошуком стипендій для навчання українських школярів займається благодійний фонд Фонд Ukraine Global Scholars.Його заснували троє українців, які самі стали випускниками провідних навчальних закладів світу, хоча походять з незаможних родин.

Зараз у команді Ukraine Global Scholars 12 осіб.

"Всі наші здобутки – це виключно результат наполегливої роботи над собою. Разом наша команда отримала стипендії в розмірі 2 млн. 300 тис. доларів США на свою першокласну освіту", - кажуть засновники проекту.

З моменту заснування у 2015 році Ukraine Global Scholars допомогло вступити до найкращих шкіл та коледжів п’ятьом з восьми фіналістів у навчальних закладах у Об’єднаних Арабських Еміратах, Швейцарії та США.

Загалом діти отримали 1,1 мільйонів доларів у стипендіях на своє навчання.

Станом на вівторок 18 жовтня зібрано трохи більше половини потрібних коштів.

Арифметика проста: підготовчі матеріали для тестів TOEFL коштують 12 000 грн. Комісія платіжної системи та адміністративні витрати GoFundEd – разом складають 13 500 грн. Таким чином потрібно зібрати загалом 121 500 грн.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя