Він так і не визнав брехню і це його характеризує: Седлецька відповіла на виправдання Зеленського

Володимир Зеленський так і не визнав, що збрехав про бізнес на Росії. І це його дуже характеризує. Висновок один - він вирішив брехати і далі 

Про це написала журналістка "Схем" Наталія Седлецька у своєму блозі, передає Depo.ua.

Вона зазаначила, що після виходу програми "Схеми", Зеленський записав відеозвернення, у якому вибачився перед журналістами за грубу реакцію на запитання.

"Щодо вибачень - приймається. Хоча це більше потрібно йому як новоспеченому політику, а не нам, ми просто робимо свою роботу", - зазначила вона.

Проаналізувавши коментарі Зеленського, Седлецька зробила висновок, що комік "так і не визнав, що сказав неправду, заявивши Гордону, що закрив свій бізнес на Росії у 2014 році".

"Він вирішив брехати і далі. Навіть попри опубліковані журналістами очевидні залізобетонні факти. І це його дуже характеризує. Як людину, яка публічно оголосила про похід у велику політику", - зазначила журналістка.

Нагадаємо, у шоумена Володимира Зеленського, який заявив про свій намір брати участь у виборах президента України, досі існує кінобізнес на території Росії, хоча він запевняв, що закрив його ще у 2014 році.

Після виходу програми "Схеми", Зеленського порівняли з Коломойським за "відшивання" журналістів.

У відповідь шоумен Володимир Зеленський, який заявив про намір балотуватися у президента України, повідомив, що на Росії на нього відкрили кримінальну справу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Росія