"Викрадений" піп МП заявив, що їде до Києва власним авто, а силовиків навіть не бачив

Митрополит Могильов-Подільський і Шаргородський Агапіт заявляє, що СБУ його нізвідки не забирала і нікуди не везла, і що жодних силовиків він не бачив

Про це сам митрополит повідомив у коментарі "112 Україна", передає Depo.ua.

"Ну, я знаходжуся в автомобілі своєму і їду в Київ на зустріч з митрополитом Вінницьким. Хочу з ним поговорити. Отак зараз складаються справи", - сказав Агапіт.

На запитання, чи його зараз примусово перевозить СБУ чи то до президента, чи то на собор, митрополит сказав:

"Ні, ні не перевозить. Тим більше, я не готовий сказати, чи я буду на соборі".

На прохання прокоментувати, як так склалося, що представник УПЦ МП заявив про його фактично викрадення силовиками, Агапіт сказав:

"Я думаю, що так, може, склалося, що почули, що я їду, і знають мою позицію, що я не готовий іти на собор, а їду в Київ. Ну, їду поговорити з владикою Симеоном".

Він підтвердив, що на зустрічі говоритиме про собор.

На запитання, що може вплинути на його рішення про участь у соборі, Агапіт сказав:

"Ну, поки я не вирішив йти на собор. І це однозначно. Це так позиція моя. І вплинути нічого не зможе. Думаю, що (собор – ред.) відбудеться. Але в нас думка на чолі з блаженнійшим Онуфрієм, що поки ми утримуємося від цього собору".

На прохання уточнити, чи хоч якось до нього зверталася СБУ, митрополит відповів, що жодним чином не зверталася.

Нагадаємо, сьогодні, 14 грудня, представники УПЦ Московського патріарху заявляють, що СБУ у примусовому порядку доставляє одного з митрополитів у Київ нібито до президента, але у спецслужбі це заперечують.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна