Виховай патріота: ТОП-7 речей, які допоможуть дитині пізнати Україну

Яскраві книжки та захопливі ігри зроблять знайомство дитини із рідною країною цікавим та захопливим
Depo.Життя
20 серпня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua
Виховай патріота: ТОП-7 речей, які допоможуть дитині пізнати Україну
Виховай патріота: ТОП-7 речей, які допоможуть дитині пізнати Україну

Ближче до 1 вересня батьки штурмують книгарні і магазини з розвиваючими іграми, а ще замислюються над тим, що ошатної вишиванки може не вистачити для того, щоб малюк усвідомив себе українцем. Адже освіченій дитині вже у перших класах було б непогано знати базові факти з історії країни, її найбільші міста та найвидатніших діячів. 

Depo.ua пропонує підбірку речей, які допоможуть дитині ближче познайомитися з країною, в якій вона народилася і живе. 

1. Настільна гра "Подорож Україною" підходить дітям від 8-ми років і допоможе засвоїти ази географії, а ще - надихне на мрії про настунпі мандрівки. За правилами, гравці мають прокладати маршрут між містами, користуючись квитками на різні транспортні засоби. 

 Виховай патріота: ТОП-7 речей, які допоможуть дитині пізнати Україну - фото 1

2. Набір "Подорожуємо Україною" складається із енциклопедії, картками з питаннями про Україну та настільної гри. Автори ідеї обіцяють, що набір допоможе більше дізнатися про українські міста, пам'ятки, флору та фауну країни. 

 Виховай патріота: ТОП-7 речей, які допоможуть дитині пізнати Україну - фото 2

3. У грі "Україна" гравцям пропонується влаштувати вікторину і визначити, хто краще знає свою країну. В комплект входить 2400 запитань з різних тем - географії, історії, природи, культури, спорту та збірки "Калейдоскоп". Перемагає, звісно ж, найерудованіший. 

Виховай патріота: ТОП-7 речей, які допоможуть дитині пізнати Україну - фото 2

Виховай патріота: ТОП-7 речей, які допоможуть дитині пізнати Україну - фото 3

4. Портфель патріота України містить картки з портретами видатних співвітчизників, зображеннями державних символів, даними про територіальний устрій та свята, а також тематичні наліпки та закладки. Для початку академічного знайомства з Україною - доволі зручно.  

 Виховай патріота: ТОП-7 речей, які допоможуть дитині пізнати Україну - фото 4

5. Книжка "Це наше і це твоє" пропонує дізнатися ряд цікавих фактів про країну. Цікавинка її в тому, що кожному факту присвячений окремий розворот, а ілюстрації оформлені у форматі 3D. Автор книжки Іванна Найда вважає, що таким чином вже у 3 роки дитина зможе дізнатися чимало цікавого, а яскраві об'ємні картинки допоможуть інформації надовго залишитися у пам'яті. 

Виховай патріота: ТОП-7 речей, які допоможуть дитині пізнати Україну - фото 5

6. Карти України у вигляді пазлів допоможе перетворити вивчення географії на гру. Зокрема, в деяких варіантах на пазлах зображають символи і пам'ятки різних міст. Як варіант, карту країни можна виготовити на замовлення. 

Виховай патріота: ТОП-7 речей, які допоможуть дитині пізнати Україну - фото 7

Виховай патріота: ТОП-7 речей, які допоможуть дитині пізнати Україну - фото 8

Виховай патріота: ТОП-7 речей, які допоможуть дитині пізнати Україну - фото 9

7. Космічна енциклопедія "Український космос" допоможе дізнатися чимало нового про здобутки українців у освоєнні Всесвіту, познайомитися з видатними українськими конструкторами та космонавтами. Намагаючись заінтригувати читача, редактори енциклопедії зауважують, що серед головних і генеральних конструкторів було майже 20 українців. 

Виховай патріота: ТОП-7 речей, які допоможуть дитині пізнати Україну - фото 10

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя