Україна отримає безвіз у 2016 році попри Brexit, - Геращенко

Перший віце-спікер Ірина Геращенко вважає, що Brexit вплине на час отримання безвізового режиму для України і може затягнути цю процедуру
Depo.Життя
25 червня 2016 16:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Facebook Ірини Геращенко.

"Чи вплине Brexit на час отримання безвізу? На мою думку, так. В першу чергу тому, що зараз всі європейські структури і інституції зосереджені на його результатах і всі інші питання тимчасово відійшли на другий план", - написала пані Геращенко.

За словами віце-спікера, Україна втратить кілька тижнів чи місяців через внутрішні процедури розгляду безвізового питання в Європарламенті і інших інституціях.

Проте на думку Геращенко, уже цього року Україна матиме безвізовий режим.

"Твердо переконана, що Україна отримає безвіз цього року. Ми все для цього зробили і зараз головне завдання - твердо і щоденно нагадувати ЄС про виконання їх зобов'язань. І наполягати на проходженні всієї процедури в Європарламенті і Раді ЄС без зволікань", - зазначила Геращенко.

"Ми це і робимо, до речі, цього тижня наші депутати зустрічалися з європейськими і з доповідачкою по українському кейсу, говорили про проходження питання в Європарламенті, комітетах і залі. Колеги запевнили, що все йтиме по процедурі, без зволікань", - додала перший віце-спікер.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя