Відомого репера заарештували через дитячу порнографію

У Чикаго арештований репер R. Kelly (справжнє ім'я - Роберт Сильвестр Келлі), його звинувачують в сексуальних злочинах по відношенню до дітей

Про це повідомляє видання The New York Times, передає Depo.ua.

За словами помічника прокурора Північного округу штату Іллінойс Джозефа Фіцпатріка, музикант звинувачується за 13 пунктами, які включають в себе виготовлення дитячої порнографії, розбещення неповнолітніх, сексуальні домагання, а також перешкоджання проведенню розслідування.

Представники правоохоронних органів заявили, що для подальшого судового розгляду артист буде доставлений в Нью-Йорк.

Нагадаємо, у травні цього року R. Kelly пред'явили 21 звинувачення в сексуальному насильстві. Виконавцю загрожує тюремний термін від шести до 30 років. Навесні 2018 року одну з колишніх коханок репера розповіла про спеціальну секс-темницю для 14-річних дівчаток, яких музикант називав вихованками.

У 2002 році в інтернеті з'явився відеозапис, на якому R. Kelly мочиться на обличчя 14-річній дівчинці. Суд звинуватив його у виготовленні дитячої порнографії, але визнав невинним. Після цього ще одна неповнолітня заявила про те, що мала сексуальні стосунки з виконавцем, який змусив її зробити аборт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна