Відомий український репер спалив Кремль та показав головні фейки російської пропаганди (ВІДЕО)

Український репер Freel випустив третій сингл зі свого майбутнього альбому "Спалах", який має назву "Шо там у хохлов"

Про це повідомляє Depo.ua.

"Шо там у хохлов" - це іронічна історія про російського вченого, філолога, якому щодня по телевізору показували жахіття, які нібито відбуваються в Україні. Герой пісні не витримує, збирає речі, бере підручники та словники, і їде на Донбас, рятувати російську мову, яку, як йому сказали з екрану, там гноблять. Приїхавши, він з'ясовує, що все, м'яко кажучи, не зовсім так, як він думав.

"На мою думку, інформаційна війна часом не менш важлива, ніж війна реальна, з автоматами і мінометами. В інформаційній ми не завжди перемагаємо — і я вирішив зробити свій внесок. У мене є передчуття, що це відео заблокують. Тому встигніть подивитись, показати другу і зашерити, поки воно ще є", — коментує Freel вихід нового відео.

Родзинка відео — демонстрація Кремля, який палає, і відомі, найбільш кричущі та найсмішніші фейки російської пропаганди починаючи з весни 2014 року. Тут є і "мальчік в трусіках", і корова, яка плакала, поки тікала від "каратєлєй", і "два раба", і сіль в маршрутках, і пенсіонери, які забирають хліб у голубів, і т.д. Вийшов такий собі випуск новин на російському ТВ.

"Це відео — скоріше сучасне мистецтво, певного роду акціонізм, ніж кліп. Кремль тут — як символ путінського режиму. Це відповідь російській пропаганді — в кадрі відбувається тільки одна, але важлива дія, мрія нехай не всіх, але багатьох українців, які сподіваються, що цей режим врешті самознищиться", — пояснює Freel.

Нагадаємо, відомий репер присвятив пісню кіборгам, які боронили Донецький аеропорт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Кремль