ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Відомий український репер спалив Кремль та показав головні фейки російської пропаганди (ВІДЕО)

Український репер Freel випустив третій сингл зі свого майбутнього альбому "Спалах", який має назву "Шо там у хохлов"

Depo.Життя
14 листопада 2018 09:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua.

"Шо там у хохлов" - це іронічна історія про російського вченого, філолога, якому щодня по телевізору показували жахіття, які нібито відбуваються в Україні. Герой пісні не витримує, збирає речі, бере підручники та словники, і їде на Донбас, рятувати російську мову, яку, як йому сказали з екрану, там гноблять. Приїхавши, він з'ясовує, що все, м'яко кажучи, не зовсім так, як він думав.

"На мою думку, інформаційна війна часом не менш важлива, ніж війна реальна, з автоматами і мінометами. В інформаційній ми не завжди перемагаємо — і я вирішив зробити свій внесок. У мене є передчуття, що це відео заблокують. Тому встигніть подивитись, показати другу і зашерити, поки воно ще є", — коментує Freel вихід нового відео.

Родзинка відео — демонстрація Кремля, який палає, і відомі, найбільш кричущі та найсмішніші фейки російської пропаганди починаючи з весни 2014 року. Тут є і "мальчік в трусіках", і корова, яка плакала, поки тікала від "каратєлєй", і "два раба", і сіль в маршрутках, і пенсіонери, які забирають хліб у голубів, і т.д. Вийшов такий собі випуск новин на російському ТВ.

"Це відео — скоріше сучасне мистецтво, певного роду акціонізм, ніж кліп. Кремль тут — як символ путінського режиму. Це відповідь російській пропаганді — в кадрі відбувається тільки одна, але важлива дія, мрія нехай не всіх, але багатьох українців, які сподіваються, що цей режим врешті самознищиться", — пояснює Freel.

Нагадаємо, відомий репер присвятив пісню кіборгам, які боронили Донецький аеропорт.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя