Відомий російський ілюзіоніст проштрикнув собі живіт голкою

Популярний російський ілюзіоніст Сергій Сафронов прокол собі живіт голкою, яка зламалася під час виконання трюку
Depo.Життя
29 липня 2016 18:40
ФОТО: depo.ua
Відомий російський ілюзіоніст проштрикнув собі живіт голкою
Відомий російський ілюзіоніст проштрикнув собі живіт голкою

Нещасний випадок стався у Санкт-Петербурзі, куди ілюзіоніст Сафронов приїхав у рамках свого гастрольного туру, передає depo.ua з посиланням на КП.

Під час репетиції Сергій виконував один з нових трюків з голкою в животі. Раптово голка зламалася, і частина її залишилася в животі артиста. Сафронова терміново доставили до лікарні, де хірург витяг залишок предмета з живота фокусника, наклавши йому кілька швів.

"Ми з хлопцями дуже любимо імпровізувати, робити захоплюючі трюки, тому що наше завдання не просто здивувати глядача, але і шокувати його. Тому ми вирішили зібрати в нашому новому шоу "Блискавка" всі найскладніші трюки. Сьогодні в момент репетиції голка, якою проткнули мій живіт, зламалася. В результаті частина голки залишилася у мене в животі, тому потрібно було негайне хірургічне втручання, щоб витягти сторонній предмет. Зараз я навіть не уявляю, через скільки зможу продовжити репетиції цього номера, тому що рана досить глибока і, за словами лікарів, буде гоїтися щонайменше два місяці. Мені наклали п'ять швів. Операція тривала майже півтори години. Шукали цей фрагмент голки. Слава Богу, все обійшлося! І вже скоро я знову зможу дивувати вас трюками!" - розповів артист.

"Для мене найстрашніше - це не біль і травми, а те, що мої близькі люди кожен раз, коли щось трапляється, дуже сильно переживають. Поки я був у лікаря, моя дружина Машенька зателефонувала разів 80. А взагалі, як би це не звучало, я вже звик до травм", - додав Сафронов.

У себе в "Інстаграмі" артист опублікував фото, зроблені після нещасного випадку.

"Поспішив і не зміг підготувати свій улюблений фокус. Сиджу, чекаю, коли будуть різати", - написав Сергій.

Відомий російський ілюзіоніст проштрикнув собі живіт голкою - фото 1

"Друзі все обійшлося! На моєму тілі ще п'ять швів! Жити будемо! Готуємо нове захоплююче шоу!" - обрадував Сафронов своїх шанувальників.

Відомий російський ілюзіоніст проштрикнув собі живіт голкою - фото 2

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя