Відомий російський актор закликав Путіна звільнити Савченко

Народний артист Росії, композитор і режисер Володимир Назаров звернувся до президента Володимира Путіна з проханням негайно звільнити полонену Надію Савченко
Depo.Життя
9 березня 2016 10:06
ФОТО: depo.ua

Нагадавши, що саме Путін дав йому в 2004 році звання народного артиста Назаров сказав, що "тоді, в страшному кошмарі не міг уявити, що в 2016 році буде просити не вбивати жінку - не вбивати Надію Савченко, не вбивати бойового офіцера, вся провина якої лише в тому, що вона чесно служила своїй Батьківщині Україні", повідомляє depo.ua з посиланням на "Дождь".

Назаров призвав віднестися до Савченко з повагою. "Ви любите підкреслювати, що існує честь офіцера. Так поважайте свого ворога. Весь світ знає, що ви створили таку судову систему, при якій жоден суддя, жоден прокурор, навіть просто міліціонер нічого не зробить без команди зверху, без вашої, Володимир Володимирович, команди", - сказав Назаров.

Він зажадав негайно відпустити Надію Савченко.

"Не дай Бог Надія Савченко помре — розгориться така пожежа, що мало не здасться. Пожежа на десятиліття. І будуть гинути і українські, і російські хлопці. Я розумію, вам їх не шкода, але їх шкода мені і мільйонам батьків і матерів шкода своїх синів, які будуть гинути заради ваших амбіцій", - сказав Назаров.

Нагадаємо, що Канада закликала Росію негайно звільнити Савченко і повернути її в Україну

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя