Відомий гуморист із КВК розповів про геїв у російській політиці

Радянський режисер, легенда КВК і актор Юлій Гусман розповів про кількість людей з нетрадиційною орієнтацією в російській політиці

Артист пояснив, що практично всі вони приховують особисте життя, мають фіктивних чоловіків та дружин, а сам він тільки підтримує представників сексуальних меншин. Про це він розповів в інтерв'ю для "Експрес-газети", передає Depo.ua з посиланням на "Обозреватель".

"Всі знають, що у нас на естраді, наприклад, яблуку ніде впасти – потрапить у гея. А скільки їх у провладних структурах! Всі знають, що люди нетрадиційної орієнтації мають фіктивних дружин, чоловіків, дітей. Геї були, є і будуть, і вони повинні мати ті ж права, що і всі інші люди", – висловився Гусман.

Він також зазначив, що є противником обмеження і приниження ЛГБТ, оскільки вважає це неприпустимим у сучасному суспільстві.

"Я вважаю, що цькувати і принижувати людей за те, що вони по-іншому пестять один одного – маячня божевільного. У цьому приниженні я бачу величезну фальш і цинізм суспільства", – підсумував Гусман.

Нагадаємо, Волочкова показала нового нареченого (ФОТО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна