Відома ведуча презентувала проект про сімейні цінності на "5 каналі"

У неділю, 8 травня, на "5 каналі" відбулася прем'єра нового проекту Габріелли Массанги
Depo.Життя
10 травня 2016 10:35
ФОТО: depo.ua
Відома ведуча презентувала проект про сімейні цінності на "5 каналі"
Відома ведуча презентувала проект про сімейні цінності на "5 каналі"

Новий проект "Сімейні зустрічі з Габріеллою Массангою" має на меті показати значимість родинних цінностей у побудові міцної української держави, повідомляє depo.ua.

Щотижня Габріелла Массанга зустрічатиметься з зірками шоубізнесу, відомими політиками, спортсменами та бізнесменами, які у теплому колі близьких та рідних не лише відкриють глядачам 5-го маловідомі факти зі свого особистого життя, але й розкажуть про їхні сімейні цінності, розкривши секрети власних звичаїв та традицій.

Першими, до кого завітає у гості чарівна ведуча, стануть родини відомої української співачки, заслуженої артистки України Марини Одольської, шоумена, коміка та ведучого Дяді Жори, солістки гурту "Фрістайл" Ніни Кірсо та соліста проекту Pianoбой Дмитра Шурова.

Відома ведуча презентувала проект про сімейні цінності на "5 каналі" - фото 1

Габріелла Массанга, автор та ведуча проекту: "Головна мета "Сімейних зустрічей" - на прикладі сімейних цінностей відомих українських родин показати глядачу, що Україна - велика дружня родина, і у складний для країни час лише підтримка і єднання можуть наблизити нас до перемоги, адже лише міцна родина може бути основою міцної держави".

Дивіться щонеділі о 9:10 "Сімейні зустрічі з Габріеллою Массангою" у теплій атмосфері на "5 каналі".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя