Відео дня: Новий мем #порошенко-кашильок та одноокий кіт-серфінгіст

Відео, які зробили цей день
Depo.Життя
14 січня 2016 21:00
ФОТО: depo.ua
Відео дня: Новий мем #порошенко-кашильок та одноокий кіт-серфінгіст
Відео дня: Новий мем #порошенко-кашильок та одноокий кіт-серфінгіст

Президент України Петро Порошенко під час підсумкової прес-конференції забув, як буде українською мовою слово "кошелек".
"Я не потребую жодних фінансових радників, помічників і , як буде "кошелек" українською? І гаманцях",- сказав президент.

Привітання з Щедрим вечором, традиційні полтавські вареники та медикаменти увечері 13 січня повезли на Схід бійцям із Полтавщини.
Із ранку майстри виробничого навчання Полтавського вищого професійного училища імені Чепіги стали до роботи, щоб встигнути наліпити більше шести сотень вареників

 

Біографічна драма "Незламна" спільного виробництва України та Росії увійшла в короткий список премії VES Awards (спецнагорода Товариства фахівців з візуальних ефектів).
Усі візуальні ефекти до фільму «Незламна» були створені українською студією Рostmodern. "За роботу над “Незламною” ми вп’яте обрані в топ сотню з 10 000 претендентів з усього світу. І в цьому році, звичайно ж, хочеться взяти верх над “Грою престолів”, з якою нам доводиться змагатися в третій раз, і отримати довгоочікуване гран-прі", – заявив продюсер компанії Postmodern Ігор Климовський.

 

Одноокий кіт Кулі почав займатися серфінгом на Гаваях, коли йому було пів року.
Як повідомляють власники незвичайного кота, Кулі, якого підібрали на вулиці у стані дистрофії, довгий час лікували. Око не вдалося врятувати, але за час водяних ванночок для очей кіт звик до води і навіть купався у ванні.
Коли власники поїхали на Гаваї, вони взяли із собою кота. На пляжі кіт проявив неабияку цікавість до океану і майже одразу забрався на дошку для серфінгу.
Тепер Кулі усі знають у Гонолулу, адже цей кіт вправно підкорює хвилі і підіймає відпочивальникам настрій своїм яскравим рятівним жилетом.

 

Сьогодні, 14 січня, на 78 році пішов з життя дворазовий олімпійський чемпіон (1964, 1968) з важкої атлетики Леонід Жаботинський.
Ось так він тренувався.

 

Поблизу Лазурового узбережжя у Франції, у місті Сен-Жан-Кап-Ферра, українські олігархи Дмитро Фірташ і Сергій Львочкін мають шикарні вілли.
"Поблизу узбережжя оселилися українські олігархи, один з яких нардеп від Опозиційного блоку Сергій Льовочкін. Розслідування вивело мене на сліди компанії "Росукренерго" і компанії, яка потім приватизувала "Укртелеком"… У місці Сен-Жан-Кап-Ферра є будинок, що належить Дмитрові Фірташу – вілла, якою раніше володів британський письменник Сомерсет Моем. За оцінками аудиторів вона коштує 49 млн. євро. Вілла називається "Мавританка", - запевняє Лещенко.

 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя