Відео дня: Луганськ, що розвалюється, тривимірний Далі та права рука Болотова у київському ресторані

Відео, які зробили цей день
Depo.Життя
3 лютого 2016 21:00
ФОТО: depo.ua
Відео дня: Луганськ, що розвалюється, тривимірний Далі та права рука Болотова у київському ресторані
Відео дня: Луганськ, що розвалюється, тривимірний Далі та права рука Болотова у київському ресторані

В окупованому Луганську обвалилася частина мосту біля заводу ім. Пархоменка, що неподалік залізничого вокзалу

Кумедне відео про впертого собаку, який не хоче звільняти диван підкорило інтернет

Віртуальний тур картиною Сальвадора Далі "Археологічний відгомін "Анжелюса" Мілле" дозволить роздивитися найменші деталі

Відео презентували в рамках виставки "Дісней і Далі: Архітектори уяви", яка проходить у Флориді.
Зображення представлене у форматі 360 градусів. Автори радять "як слід озирнутися по сторонах, щоб побачити безліч цікавих деталей".

Неймовірне відео: Як сильний вітер перевернув водоспад

Сила природи вражає

Джамала презентувала кліп на пісню про Крим

Нову відеороботу знято на пісню «Шлях додому» з останнього альбому співачки "Подих". "Коли я вперше переглянула кліп, у мене защемило серце — настільки грузинські пейзажі нагадали мені рідний Крим, — зазначила співачка. — У цьому відео фактично немає красивих краєвидів, тому що нашим завданням було показати людину, яка перебуває у внутрішньому пошуку. Ця історія про самотність і повернення до свого коріння, до початку початків".

На засніжених вулицях Полтави читали поезію львів'ян

Цього разу ініціатори проекту " Люди читають" взялися за вірш львівського поета Григорія Чубая "Скрипучі двері пам’яті причинено".
Невеличка поезія, довжиною у 12 рядків передала атмосферу зими довкола. У випуску знялося шестеро перехожих полтавців, кожен з яких прочитав по 2 рядочки.

Ватажок "армії "ЛНР" Сергій Корсунський, який був правою рукою першого ватажка "ЛНР" Валерія Болотова та приймав участь у захопленні будівлі СБУ в Луганську, у Києві спокійно їздить на автівці та гуляє ресторанами

Американець Джошуа Хед під час відпочинку на Гаваях вирішив зробити своїй коханій пропозицію руки і серця незвичайним способом

Під час відвідування океанологічного центру Мауї, він зробив своїй дівчині сюрприз, запросивши її поплавати з акулами в акваріумі. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя

Мітки: відео