Відео дня: Вбивство друга Кернеса і труси Маломужа

Відео, які зробили цей день
Depo.Життя
26 лютого 2016 21:00
ФОТО: depo.ua
Відео дня: Вбивство друга Кернеса і труси Маломужа
Відео дня: Вбивство друга Кернеса і труси Маломужа

Опубліковане відео з місця вбивства бізнесмена Юрія Димента в Харкові. На відео зафіксоване місце розстрілу бізнесмена. Його огородили спеціальною стрічкою.

Нардеп, екс-голова Харківської обладміністрації Михайло Добкін приїжджав на місце розстрілу бізнесмена Юрія Димента у супроводі брата, нардепа Дмитра Добкіна.

Крім того, з’явилося відео, на якому зафіксоване прибуття на місце злочину і мера Харкова Геннадія Кернеса. Його також супроводжувала охорона.

Колишній голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж сконфузився під час прямого ефіру.

На російських телеканалах запустили відеоролик "Крим ваш", за допомогою якого окупанти закликають туристів їхати на відпочинок на окупований півострів.
У ролику, який транслюється на багатьох федеральних каналах, з'явились кольори українського прапора.

Українські військові переконані, що на розмінування Донбасу, після припинення військових дій, піде не один рік. Військові кажуть, що російські окупанти використовують українську територію як полігон, відточуючи старі і випробовуючи нові способи мінування.

У районі проведення антитерористичної операції Служба безпеки України спільно з Генпрокуратурою затримала військовослужбовця Збройних сил, що передавала російським спецслужбам інформацію з обмеженим доступом.

Головний полтавський "правосек" привів під стіни обласної прокуратури своїх побратимів, щоб ті підтримали його.

Молоді афроамериканські вуличні танцюристи під пісню про "молодого Леніна" станцювали брейк-данс. Відео, на якому зображений оригінальний перформанс, було опубліковано в YouTube.

У мережі з'явилося курйозне відео з чоловіком, який вирішив порозважатися.

Американська группа з Іллінойсу, яка співає а каппелла, допомогла закоханому чоловіку зробити зворушливу пропозицію руки та серця його дівчині.

CT: The Proposal

[Watch in HD] Love was in the air this Valentine's Day and we got to be a part of it. Let's see what happens when you combine a beautiful city, romance, and a cappella. Warning: if you watch unitl the end, you will cry #2reflections #into1 UPDATE: Chai Town had no idea how much recognition this beautiful moment would get - check out all the platforms that shared the #CTProposal, from BuzzFeed India to Mashable to The Huffington Post!BuzzFeed India: //bzfd.it/1oKX1g0Mashable: //on.mash.to/24rYd8fFOX6 News Milwaukee: //bit.ly/1SZbmS9Indiatimes: //bit.ly/1Lgz49ZThe Huffington Post: //huff.to/1Q6Hi3vStorypick: //bit.ly/1R6auVZIBN: //bit.ly/21kviUqWall of India: //bit.ly/1VHOqVBPiksPost: //bit.ly/1VHOqVBSkyMag: //bit.ly/1KOBFb9The Map Stories: //bit.ly/1oKXgYmMetro News (Dutch News): //bit.ly/1XPfx2mUrbanAsian: //bit.ly/1S4u5L7BNS24: //bit.ly/1KOBJYtMoomblr: //bit.ly/1oDlcfxCorreio Braziliense (Brazilian News): //bit.ly/1Q6Ix2vNigerian News Headlines (Nigerian News): //bit.ly/1LhqYOv

Опубліковано Chai Town 22 лютого 2016 р.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя