Відео дня: Мільярди Путіна, краб-пауерліфтер та рубльовий дебілізм Машані

Відео, які зробили цей день
Depo.Життя
26 січня 2016 21:00
ФОТО: depo.ua
Відео дня: Мільярди Путіна, краб-пауерліфтер та рубльовий дебілізм Машані
Відео дня: Мільярди Путіна, краб-пауерліфтер та рубльовий дебілізм Машані

Медіаресурс BuzzFeed запропонував пересічним американцям переглянути фрагменти найвідоміших радянських мультфільмів.

Американці були вражені тим, що майже усі герої мультфільмів курять. Також їх вразила примітивна анімація. Щодо героїв, то, наприклад, крокодил Гена деяким американцям схожий на динозавра, а от чебурашку взагалі сплутали з котом. 

Як краб працює над своїм тілом.

Цьому крабу-важковаговику буде чим похизуватися влітку на пляжі.

Бразильський чоловік точно може називатися "батьком року" після того, як він вивів із будинку свого сина з інвалідністю на вулицю, аби той міг відчути краплі дощу на шкірі.

Документальний фільм Річарда Білтона про корупційні зв'язки президента Росії Володимира Путіна "Таємні багатства Путіна" з'явився в російському перекладі.

Новосибірська так би мовити композитор, поетеса і співачка Машані, яка прославилася завдяки хвалебній пісні "Мій Путін", представила новий кліп "Рубль-долар".

У пісні виконавиця закликає президента Росії Володимира Путіна зробити російський рубль світовою валютою, а долари віддати назад США в обмін на один зі штатів, але не Аляску, бо її, на думку співачки, США і так "винні Росії". 

Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко зізнався, що бойовики знищили село Кожевня на Донеччині під час боїв.

Про це він заявив студентам, які підготували проект відбудови села. "Це була наша перша наступальна операція. На жаль, в ході боїв це село ми практично знищили. Для того, щоб рятувати своїх бійців мені доводилося спалювати будинки. Тим, що ці будинки спалили ми врятували життя своє і своїх людей", - сказав Захарченко.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя

 

Мітки: відео