Відео дня: трагедія в Ніцці та ватний мітинг в Кропивницькому

Відео, які зробили цей день
Depo.Життя
15 липня 2016 21:00
ФОТО: depo.ua
Відео дня: трагедія в Ніцці та ватний мітинг в Кропивницькому
Відео дня: трагедія в Ніцці та ватний мітинг в Кропивницькому

Свідкам жахливого теракту у Ніцці вдалося зняти на відео момент, коли вантажівка в'їхала у натовп людей на Англійській набережній. 
На відео видно, як машина різко набрала швидкість до 60-70 кілометрів на годину і поїхала просто у людей.

Поліцейські, які забезпечували громадський порядок на заході, намагалися зупинити вантажівку, стріляючи по ній, але марно. Люди почали у паніці тікати подалі від машини.

Обережно! Відео 18+

Український гурт "Правиця" разом з відомою співачкою та письменницею Іреною Карпою презентували неймовірну емоційну композицію, присвячену загиблим у АТО воїнам та їхнім рідним.

У сьогоднішньому мітингу проти Кропивницького брaли учaсть приїжджі з Росії.

Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за фактом погроз Олега Ляшка на адресу губернатора Чернігівської області Віктора Носенка.
Справа відкрита після того, як у ЗМІ з'явився відеозапис телефонної розмови Ляшка з Носенком. Справа порушена за ч. 1 ст. 345 КК (погроза насильством щодо працівника правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків) та ч. 1 ст. 343 КК України (вплив у будь-якій формі на працівника правоохоронного органу з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися прийняття незаконного рішення).

Народний депутат Надія Савченко запропонувала провести загальнонаціональний референдум щодо питання федералізації України.
Савченко вважає, що необхідно провести соціологічне дослідження з питань децентралізації, і орієнтуватися на волю народу, "щоб об'єднати країну, а референдум проводити після того, як буде закрито кордон, але перед тим, як будуть проведені вибори".

Відео з котами завжди викликає посмішку.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: Відео дня