Відео дня: Охоронець Захарченка здається Україні та "ЛНР" шукає наволочки для "Колобка"

Відео, які зробили цей день
Depo.Життя
13 липня 2016 21:00
ФОТО: depo.ua
Відео дня: Охоронець Захарченка здається Україні та "ЛНР" шукає наволочки для "Колобка"
Відео дня: Охоронець Захарченка здається Україні та "ЛНР" шукає наволочки для "Колобка"

Охоронець ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка, який здався українським правоохоронцям, розповів про свою підготовку на Росії та службу у "ДНР".
Уродженець Північного Кавказу пройшов навчання у диверсійному таборі в російському Ростові-на-Дону. Потім куратори переправили найманця разом з "казаками" на тимчасово окуповані терористами території України.

На черговому засіданні міністерств "ЛНР" "міністри" обговорювали надважливу державну справу - пошиття наволочок для дитсадка "Колобок".

Кому належать маєтки на черкаському узбережжі Дніпра.
Згідно закону прибережна смуга становить 100 метрів, та хто ж його дотримується.
Тільки-но пропливаєш Черкаський міст у бік Соснівки, відразу бачиш нагромадження будинків. Це - так зване "Царське село". Будинків тут - як грибів, і прямо біля води.

Українсько-польська геймстудія TallTech створила рольову комп'ютерну гру Krai Mira, дії в якій розгортаються в постапокаліптичному Криму. Події відбуваються у 2061 році на островах, які вціліли після глобальної катастрофи. Колись квітучий Крим перетворився в радіоактивну пустелю.

Українські журналісти відвідали будинок сестри затриманого в Іспанії Степана Черновецького, а також його будинок в Кончі-Заспі під Києвом. За словами охоронця маєтку в Конча-Заспі, Степана Черновецького тут не бачили давно.

Київський мер Віталій Кличко несподівано заявив про те, що учасникам АТО не потрібно чекати належних їм ділянок землі.  В Києві немає землі для всіх учасників АТО, заявив Кличко.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: Відео дня