Відео дня: Ді Капріо ледь не згорів в російському літаку та вагітна змія за холодильником

Відео, які зробили цей день
Depo.Життя
13 січня 2016 21:00
ФОТО: depo.ua
Відео дня: Ді Капріо ледь не згорів в російському літаку та вагітна змія за холодильником
Відео дня: Ді Капріо ледь не згорів в російському літаку та вагітна змія за холодильником

Сьогодні в Україні відзначають Щедрий вечір або свято Меланки. 
За традицією, у цей день українці смакують щедру кутю і співають щедрівки. 

 

Леонардо Ді Капріо розповів, як летів на літаку до Росії, у якому загорівся двигун.
За словами Леонардо, він був єдиним пасажиром, який це побачив. "Здається, що я був єдиною людиною, яка це бачила. Двигун горів, а в салоні були тільки росіяни. Мені навіть здалося, що я вже помер і потрапив до раю, тому що навколо абсолютно всі мовчали. Я кричав щосили: "Якого біса сталося?", - згадав артист. Далі, продовжив Ді Капріо, до салону зайшла стюардера і сповістила, що "утворилася невелика проблема". Леонардо, пародіюючи російський акцент, зобразив спантеличеного пасажира, який запитав: "У чому справа?". На це стюардеса відповіла, що "ми втратили один з двигунів". "А скільки у нас всього двигунів?, - запитав хлопець. - У нас їх два, - відповіла стюардеса, - А скільки тепер? - Один ", - сказав Ді Капріо в інтерв'ю.

Полтавка, колишня вчителька Василина Тимошенко на початку січня відсвяткувала ювілей – 100-річчя. Поважний вік не вплинув на бадьорість пенсіонерки.

Замість поваленого Леніна на Сумщині, у Глухові ліплять снігову гірку для дітей. 

14 років тому американський президент Джордж Буш-молодший вдавився солоним кренделем - брецелем. Випадок став об'єктом числених жартів.

Як стверджували лікарі політика, від смерті його врятував удар головою при падінні - струс "викинув" крендель з дихальних шляхів.

В Аделаїді, Австралія, зі спеціальних систем поливають не тільки рослини, але й коал. Зараз Австралія потерпає від нестримної спеки.

Відомого коментатора Василя Уткіна відсторонили від роботи коментатором на державному телеканалі "Матч-ТВ". 

Про це він розповів, відповідаючи на питання в офіційному фейсбуці каналу.
Чому це було зроблено, Уткин не пояснив. Але пізніше зазначив: "Я переконаний, що це пов'язано з коментуванням матчу "Байєр" - "Барселона". Але мені про це ніхто прямо не говорив".

 

Смертельно небезпечна змія здивувала господаря будинку в Австралії своєю несподіваною схованкою.

Роллі Барелл з Аделаїди за холодильником у своїй оселі  знайшов вагітну змію. Чоловіку пощастило, адже ця отруйна змія, коли вже відкладає яйця, стає ще більше небезпечною. Як виявилося, таке місце змії в Австралії обирають дуже часто, адже за холодильником є необхідна для малюків волога та прохолода. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя