Ветерани АТО на протезах пробігли 10-кілометровий марафон у США

В неділю ветерани АТО Павло Степанов, Вадим Мазніченко, Вадим Свириденко та Дмитро Фісенко на протезах разом з учасниками з інших країн подолали 10-кілометрову дистанцію марафону в США
Depo.Життя
1 листопада 2016 06:20
ФОТО: depo.ua

Підтримати хлопців з прапорами та українською символікою прийшли представники діаспори, передає Depo.ua з посиланням на Голос Америки.

Свій забіг команда присвятила всім українським військовим, які втратили своє життя чи здоров’я у протистоянні російській агресії.

"Я присвятив цей забіг їм, щоб вони подивились і все-таки знайшли себе в житті. Не обов’язково в спорті, це і навчання може бути. Але піднялись, перемогли себе і знайшли себе в цьому житті", – сказав Вадим Мазніченко.

"Тепер додому поїду, буду вихвалятися усім, що я тут 10 кілометрів пробіг, – каже Вадим Свириденко, який має протез ноги. – Звичайно падав, я ж на протезі. А що, впаду та зразу буду помирати? Ні! Вперед, до кінця. Щоб надихнути інших, щоб не падали, а вставали, бігли далі".

"Це стовідсотково побачать мої батьки. Я дуже хочу, щоб вони мною пишалися, що вони виростили такого сина. Бо я військовий і я це зробив!, – додав ще один український ветеран Павло Степанов.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя