Верховний суд України відмовив "Інспектору Фреймут" у оскарженні справи щодо плагіату

Йдеться про справу, в якій "Новий канал" переміг, довівши, що "Інспектор Фреймут" (канал "1+1") це плагіат програми "Ревізор"
Depo.Життя
17 лютого 2016 14:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua.

Верховний суд України постановив відмовити у перегляді, попередні рішення у справі залишити в силі.

"17 лютого 2016 року на спільному засіданні Судової палати у господарських справах, Судової палати в кримінальних справах та Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України розглянуто заяву ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1" про перегляд Постанови Вищого господарського суду України від 10 листопада 2015 року по справі за позовом ТОВ "Новий канал" до ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1", ІП "1+1 Продакшн" про порушення майнових авторських прав та стягнення компенсації. За підсумками розгляду Верховний Суд України постановив відмовити у перегляді, попередні рішення у справі залишити в силі", - йдеться у повідомленні від каналу "1+1".

Прес-служба каналу заявила, що все одно має намір захищати свої права.

"Дуже прикро, що Верховний Суд не дослухався до наших аргументів. Ми вважаємо, що можливості захисту наших прав не вичерпано і продовжуватимемо захищатись від неправомірних вимог ТОВ "Новий канал", - коментує Тетяна Смирнова, директор юридичного департаменту "1+1 медіа". У грудні 2015 роки нами подано до Господарського суду м. Києва заяву про перегляд за нововиявленими обставинами рішення у справі за позовом ТОВ "Новий канал" до ТОВ "ТРК "Студія 1+1", ІП "1+1 Продакшн" про порушення майнових авторських прав".

Що буде далі у справі "1+1" проти "Нового каналу" не відомо, адже Верховний суд України - це найвища інстанція, яка вирішує судові справи на території України. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя