Ведучим "Свободи слова" на ICTV став Вадим Карп’як

Півтора місяці інтриги – і суспільно-політичне ток-шоу "Свобода слова" нарешті розкриває ім’я нового ведучого. Ним став Вадим Карп’як
Ведучим "Свободи слова" на ICTV став Вадим Карп’як
Ведучим "Свободи слова" на ICTV став Вадим Карп’як

"Для політичного журналіста в Україні – це найліпша пропозиція, яку взагалі можна отримати. На "Свободі слова" висока концентрація смислів, а також впливових та розумних людей, що мені імпонує, – коментує нову посаду Вадим Карп’як. – Окрім відповідальності, це одночасно і можливість модерувати живу дискусію, під час якої люди насправді міняють свою точку зору. В Інтернеті, приміром, таке складно уявити".

29 серпня о 22:30 оновлена "Свобода слова" вийшла в ефір не тільки з новим ведучим, але і з новим динамічним дизайном студії.

Нагадаємо, останній випуск програми минулого сезону вийшов в ефір 11 липня. Його провів Андрій Куликов, який був ведучим ток-шоу впродовж останніх 9 років.

"Загалом програма існує в українському телевізійному просторі більше десяти років, - підкреслив продюсер "Свободи слова" Михайло Павлов. – Останнім часом в Інтернеті, здебільшого у соціальних мережах, популярна думка, що з телевізійного простору треба прибрати політичні ток-шоу. Особливо дивно це чути від людей, які нібито пропагують демократичні цінності. А між тим, створивши відкритий дискусійний майданчик, ми внесли свій внесок у формування громадянського суспільства. І будемо продовжувати це робити".

Найгарячіші і найактуальніші теми тижня, глибока аналітика подій та процесів, гострі дискусії і реальні компроміси – як завжди, на ICTV щопонеділка о 22:30.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя