Ведучим "Свободи слова" на ICTV став Вадим Карп’як

Півтора місяці інтриги – і суспільно-політичне ток-шоу "Свобода слова" нарешті розкриває ім’я нового ведучого. Ним став Вадим Карп’як
Depo.Життя
31 серпня 2016 10:35
ФОТО: depo.ua
Ведучим "Свободи слова" на ICTV став Вадим Карп’як
Ведучим "Свободи слова" на ICTV став Вадим Карп’як

"Для політичного журналіста в Україні – це найліпша пропозиція, яку взагалі можна отримати. На "Свободі слова" висока концентрація смислів, а також впливових та розумних людей, що мені імпонує, – коментує нову посаду Вадим Карп’як. – Окрім відповідальності, це одночасно і можливість модерувати живу дискусію, під час якої люди насправді міняють свою точку зору. В Інтернеті, приміром, таке складно уявити".

29 серпня о 22:30 оновлена "Свобода слова" вийшла в ефір не тільки з новим ведучим, але і з новим динамічним дизайном студії.

Нагадаємо, останній випуск програми минулого сезону вийшов в ефір 11 липня. Його провів Андрій Куликов, який був ведучим ток-шоу впродовж останніх 9 років.

"Загалом програма існує в українському телевізійному просторі більше десяти років, - підкреслив продюсер "Свободи слова" Михайло Павлов. – Останнім часом в Інтернеті, здебільшого у соціальних мережах, популярна думка, що з телевізійного простору треба прибрати політичні ток-шоу. Особливо дивно це чути від людей, які нібито пропагують демократичні цінності. А між тим, створивши відкритий дискусійний майданчик, ми внесли свій внесок у формування громадянського суспільства. І будемо продовжувати це робити".

Найгарячіші і найактуальніші теми тижня, глибока аналітика подій та процесів, гострі дискусії і реальні компроміси – як завжди, на ICTV щопонеділка о 22:30.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя