Місія ОБСЄ у подробицях розповіла, як її зустрічали вибухи поблизу Комінтернового

Патруль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ невдало намагався досягти н. п. Комінтернове, що в 23 км на північний схід від Маріуполя
Depo.Життя
24 грудня 2015 20:48
ФОТО: depo.ua

 Про це йдеться у звіті місії, передає depo.ua.

Згідно зі звітом 23 грудня патруль спробував під'їхати до Комінтернового з обох сторін лінії зіткнення, "щоб спостерігати за повідомленнями про присутність озброєних членів "ДНР" в селі".

"Озброєні члени "ДНР" позбавили доступу СММ до села на контрольно-пропускному пункті приблизно в 1,5 км на схід від контрольованого "ДНР" Заїченко (4 км на північний схід від Комінтернового)", - йдеться в повідомленні.

Патруль СММ проїхав близько 700 м на схід від контрольно-пропускного пункту і почув два невизначених вибуху в 2 км і 5-6 км на захід від своєї позиції.

"Після цього двоє озброєних члена "ДНР" підійшли до СММ... і сказали СММ рухатися далі від контрольно-пропускного пункту. СММ проїхав приблизно в 2 км від контрольно-пропускного пункту і почув ще один вибух в більш ніж 5 км на захід від своєї позиції", - наголошується в звіті.

Також СММ не зміг досягти Комінтернового з контрольованою урядом (території України, - ред.), на південно-західній стороні лінії зіткнення, з міркувань безпеки" і відзвітував про які повідомив патруль СММ на іншій стороні лінії зіткнення.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: