ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вчену, яка звинуватила Кириленко у плагіаті, звільняють з роботи

В мережі поширюють петицію до голови Мінкульту Євгена Нищука з проханням стати на захист доктора філософських наук і завкафедри КНУКіМ Тетяни Пархоменко
Depo.Життя
15 листопада 2016 11:37
ФОТО: depo.ua

Як зазначає Depo.ua, відповідну петицію освітяни і науковці поширюють у Facebook.

"Тетяна Сергіївна Пархоменко, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри культурології Факультету магістерської підготовки Київського національного університету культури та мистецтв, яка викрила у плагіаті Катерину Михайлівну Кириленко – дружину віце-прем’єр-міністра з гуманітарних питань України, потрапила у складну життєву ситуацію. Фактично її звільнено з КНУКіМ. Це є кричущим порушенням трудових прав, які гарантує Конституція України", - йдеться у петиції.

Додається, що на численні звернення Пархоменко відповідальні працівники підпорядкованого Мінкульту вищого навчального закладу не реагують, тому вона вимушена була звернутися за підтримкою до науково-освітньої спільноти України. 

"Вважаємо звільнення Тетяни Пархоменко політично вмотивованою помстою сім’ї Кириленків та їхнього партійного та корпоративного оточення. Просимо перевірити стан виконання трудового законодавства у КНУКіМ, зокрема у випадку Пархоменко та вжити заходів щодо припинення приниження та цькування людини відповідальними особами цього вишу", - наголошують автори звернення. 

Нагадаємо, раніше Пархоменко звинуватила Катерину Кириленко у наявності плагіату в її докторській дисертації. Після того, як спалахнув скандал, фізики виявили ще й антинаукові твердження

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя