Вчені довели: для щастя треба менше жерти

Дослідження, опубліковане у виданні JAMA Internal Medicine, показало, що зменшення калорійності щоденно споживаної їжі покращує якість життя
Depo.Життя
14 липня 2016 20:45
ФОТО: depo.ua

Добровольців, які були запрошені для дослідження, вчені розділили на дві групи: учасники першої повинні були скоротити кількість звично споживаних калорій на 25%, а учасники другої могли продовжувати їсти, скільки вважають за потрібне, передає depo.ua з посиланням на Prevention.

Протягом двох років експерименту всі його учасники регулярно заповнювали анкети з оцінками свого настрою, якості сну, сексуальної активності та загальної задоволеності життям.

По закінченню дослідження експерти дійшли таких висновків: люди, які суттєво знизили калорійність свого раціону, значно поліпшили показники настрою, відчували менше стресів, міцніше спали і були більш задоволені сексуальним життям, ніж ті, хто не коригував харчування.

Крім того, за час дослідження добровольцям з першої групи вдалося скинути в середньому по сім кілограмів ваги, а учасникам другої – лише близько пів кілограма.

Учені зазначають, що після зниження споживання калорій позитивні зміни в житті відбуваються не одразу, а за умови регулярного помірного харчування.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя