ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вчені з'ясували, в якому віці люди найщасливіші

Вчені Бернського університету заявили, що пік свого щастя люди досягають ближче до 60 років

Depo.Життя
10 вересня 2018 05:09
ФОТО: depo.ua

В експерименті брало участь 165 тисяч людей у віці від 4 до 94 років, передає Depo.ua з посиланням на news.enovosty.com.

Фахівці спиралися на дані понад 200 проведених досліджень, щодо почуття впевненості, що відчуває людина.

На це почуття впливає величезна кількість факторів, таких як втрати, здобутки, вага і здоров'я людини. Вчені довели, що з віком відчуття фізичного і емоційного контролю стає набагато вище. Звичайно, криза може накрити в будь-якому віці, але, як заявляють фахівці, ближче до 60 років самооцінка, вже страждає не так сильно. Звичайна вона ж зміцнилися.

З 4 до 11 років, як правило, самооцінка йде вгору. У 20 років люди зазвичай стають незалежні, і саме в цьому віці спостерігається різкий стрибок самооцінки.

Ближче 30 це почуття притупляється. А от наступні 30 років людині потрібні для того, щоб самооцінка прийшла в норму і досягла пікових значень. І не дивно, що багато пенсіонерів, які виходять на заслужений відпочинок, вважають себе найщасливішими людьми на світі. Однак, як заявляють учені, в 70 люди зазвичай відчувають маленький спад, а в 90 років відбувається найбільший провал в самооцінці.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя