Вчені з'ясували, що відчувають чоловіки-невдахи

Чоловіки, які не здатні доставити задоволення своїм жінкам в ліжку і по життю, схильні до комплексів, які утворюються після деякого часу
Depo.Життя
16 березня 2016 20:50
ФОТО: depo.ua

Вчені представили список з трьох можливих негативних станів, в які потрапляють чоловіки в таких випадках, повідомляє depo.ua з посиланням на megatyumen.

1. Сексуальна неспроможність. При будь-яких обставинах жінкам не варто сміятися над природними даними, або фізіологічними здібностями чоловіки, відзначають фахівці. Це призведе до того, що чоловік може замкнутися, перестати займатися сексом і почати шукати задоволення на стороні.

2. Фінансова неспроможність. Ще з дитинства чоловіки обтяжені усвідомленням того, що вони майбутні годувальники сім'ї. І якщо зайвий раз говорити йому, що не вистачає грошей на нову, не завжди потрібну річ, то чоловік під тягарем відповідальності стане злісним трудоголіком. У такому випадку жінка може розраховувати лише на постійно втомленого чоловіка, який не цікавиться сім'єю і своєю половинкою.

3. Стати підкаблучником. Навіть якщо жінка є абсолютно самостійною, рішення, що стосуються сім'ї, повинні прийматися разом з чоловіком, відзначають вчені.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя