Вчені з'ясували, чому чоловіки худнуть швидше за жінок

Вчені з'ясували, що чоловіки втрачають у вазі набагато швидше жінок, при цьому не докладаючи особливих зусиль
Depo.Життя
14 вересня 2016 10:59
ФОТО: depo.ua
Вчені з
Вчені з'ясували, чому чоловіки худнуть швидше за жінок

Причина такої "несправедливості" не в генетиці і не дієтах. А всього лише в тому, що вони – чоловіки, тобто у статі, повідомляє depo.ua з посиланням на УкрМедіа.

Вчені встановили, що втрата ваги у чоловіків відбувається набагато швидше в порівнянні з схудненням жінок. Причому, схуднення зовсім не залежить від дієти.

В ході досліджень і аналізу втрати ваги у представників різних статей, з'ясувалося, що результат завжди опинявся на користь чоловіків, нехай навіть незначно.
Причина кричущою з точки зору жінок "несправедливості" - "пристрій" чоловіка. Це і кращий, ніж у жінок, обмін речовин і наявності більшої кількості м'язів (а чим більше м'язів, тим швидше спалюється енергія), що дозволяє чоловікам худнути, навіть лежачи на дивані і дивлячись футбол.

Втім, експерти відзначили й деякі поведінкові обґрунтування того, що слабка стать в відміну від чоловіків, все ж має свої схильності до повноти.

На думку дослідників жінки схильні до перекусу. Будь то схопити "на ходу" цукерку або зняття проби з їжі, яку вона готує. «Ведмежу послугу» надає і жіноча психологія: так, багато представниць прекрасної статі "заїдають" депресію або нудьгу солодощами, що зовсім не властиво для сильної половини людства.

Також виявилося, що процес схуднення з роками стає більш трудомістким і для чоловіків, і для жінок. Протягом кожного десятиліття після 40 років людина втрачає близько 8 відсотків м'язової маси. Ця атрофація м'язів називається саркопенією і також позначається на швидкості нашого метаболізму не в кращу сторону.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя