UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Вчені винайшли ліки, які пригнічують коронавірус

Австралійські вчені з університету Монаша і Королівського госпіталю в Мельбурні виявили, що антипаразитарний препарат широкого спектру дії - івермектин – протягом двох діб може пригнічувати присутність коронавірусу в клітинах організму

Вчені винайшли ліки, які пригнічують кор…

Про це йдеться у результатах досліджень, опублікованих у науковому журналі Antiviral Research, передає Depo.ua з посиланням на "Прямий".

"Івермектин, який раніше показав, що має противірусну активність широкого спектру дії in vitro, є інгібітором збудника вірусу SARS-CoV-2. При введенні в клітини через 2 години після зараження SARS-CoV-2, він здатний викликати зниження вірусної РНК в 5000 разів через 48 годин", – повідомили дослідники.

У зразках клітин, які вводився препарат, через 24 години після ін'єкції спостерігалося зниження рівня вірусної РНК на 93% порівняно з контрольним зразком. За 48 годин івермектин знижував кількість нуклеїнової кислоти вірусу більш ніж на 99%.

Експерименти проводилися на клітинній лінії Vero-hSLAM (клітини епітелію нирки африканської зеленої мавпи). Ученим ще належить з'ясувати, чи може препаратборотися з коронавірусів в організмі людини.

Івермектин застосовується для лікування низки ендо - і ектопаразитарних захворювань як людини, так і різних тварин. Зокрема його використовують для лікування корости, педикульозу, гельмінтозів та міазів (хвороб, викликаних паразитичними личинками мух). Препарат порушує передачу нервових імпульсів в організмі паразита, що призводить до його загибелі.

Івермектин схвалений Управлінням по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів СШАFDA) для лікування паразитарних інфекцій. Він широко доступний завдяки його включенню в примірний перелік основних лікарських засобів ВООЗ.

Нагадаємо, хворих на COVID-19 визначатимуть за голосом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"